Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sinpaş İş Modern’den Satılık ve Kiralık İşyerleri

İkitelli’de imalat, atölye ve depolama ihtiyacı olan firmalar için özel olarak tasarlanan ve yüzde 85’i satılan İş Modern’de yeni bir döneme adım atıldı. İş Modern’in birinci ve ikinci etaplarında isteyen firmalara kiralık, isteyen firmalara satılık bölümler sunulmaya başlandı.

yapi.com.tr
Sinpaş İş Modern’den Satılık ve Kiralık İşyerleri

Merkezi lokasyonu ve fonksiyonel mimarisiyle mobilya, otomotiv, matbaa gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilen Sinpaş İş Modern projesinde yer alan bağımsız bölümlerin satışları yüzde 85 oranında tamamlandı ve yeni bölümler için kiralama süreci başladı. Tanıtımı yapıldığı günden bu yana yoğun ilgi gören ve her geçen gün değerlenen İş Modern’in birinci ve ikinci etaplarında isteyen firmalara kiralık, isteyen firmalara satılık bölümler sunuluyor. Toplam 63 bin metrekare arsa alanından oluşan İş Modern projesinin imalat, atölye ve depolama ihtiyaçları olan firmaların beklentilerine yanıt verecek şekilde planlanan işyerlerinin, büyüklükleri 600 metrekare ile 14 bin 500 metrekare arasında değişiyor. Bu işyerleri, 5 metre ve üzeri tavan yükseklikleri, yüksek taşıma gücü, bölümlerin önünde araç yükleme-boşaltma için otopark alanları ve çift yönlü TIR, kamyon manevra alanları ile büyük ve orta ölçekli firmalar için emsalsiz çözümler sunuyor.

Ticari değeri yüksek lokasyon

Tekstil, ayakkabı, mobilya, plastik sanayi, otomotiv, matbaa ve makine imalatı gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için tasarlanan İş Modern, İkitelli’de yer alıyor. Bölge’nin gelişim aksı olarak kabul edilen Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde ve Masko’nun yanı başında bulunan İş Modern projesi, ticari değeri çok yüksek olan lokasyonuyla dikkat çekiyor. İmalat sonrası ya da aktarma amaçlı lojistik faaliyetlerinin sorunsuz çözümü için geliştirilmiş emsalsiz bina yapısı ve tüm ana ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken İş Modern projesi TEM'e 1.2, D-100'e 8, havaalanına ise 9 km uzaklıkta yer alıyor.

Satış ve kiralamalar devam ediyor

Bölümlerin metrekare birim fiyatları 2.150 TL – 2.350 TL arasında farklılık gösteriyor. 1.etap ve 2.etapta kiralamaya açılan alanların m2 bedelleri ise 13 – 15 TL arasında değişiyor. Kira bedelleri; alan büyüklüğü, konum ve araç ulaşımı gibi özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor.Sinpaş Yapı, teslimi hemen yapılan işyerlerinin ödemesini 12 ay vadelendiriyor. Projede cazip koşullarla banka kredisi kullanmak da mümkün.

İş Modern’in her köşesi, güvenlik merkezi tarafından 24 saat kameralarla denetleniyor. Profesyonel site yönetimi hizmeti, Sinpaş Holding iştiraki Mülk Gayrimenkul tarafından yapılan İş Modern, işyeri sahiplerine ve çalışanlarına 365 gün 24 saat güvenlik hizmeti, teknik destek, temizlik, çevre bakımı gibi çalışma hayatını kolaylaştıran hizmetler sunmaktadır.

Proje Künyesi

Proje ismi: İş Modern Ticaret Merkezi

Firma: Sinpaş Yapı

Konum:  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi

Arsa alanı: 63 bin metrekare

İnşaat başlama tarihi: Aralık 2010

2. Etap Teslim Tarihi: Mart 2013

Toplam Bağımsız bölüm sayısı: 122 bağımsız bölüm

Satış Metrekare birim fiyatı:  2.150 – 2.350 TL

Kiralık Metrekare birim fiyat:  13 TL – 15 TL

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/sinpas-is-modernden-satilik-ve-kiralik-isyerleri_110174.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!