Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Güneydoğu'nun En Büyük Projesinde Teslimler Başladı

Toplamda 3 bin 470 konutun yer aldığı, Güneydoğu’nun en büyük ve temalı konut projesi Antepia’nın 614 konutluk Safir Mahallesi’nde ev teslimleri başladı.

yapi.com.tr
Güneydoğu'nun En Büyük Projesinde Teslimler Başladı

3 bin 470 konutun yer aldığı,  560 bin metrekarelik alanın yüzde 85’i yeşil alan olan Antepia’da il etap teslimleri başladı. Toplam 75 bin metrekarelik Türkiye’nin en büyük biyolojik göletine sahip projede117 metrekare ile 608 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki daire seçenekleri yer alıyor. Bütün etaplar tamamlandığında yaklaşık 15 bin kişinin yaşayacağı Antepia projesinin diğer etapları Yakut ve Zümrüt Mahallelerinde kalan son 120 dairenin satışları hızla devam ediyor. 2+1 dairelerden başlayıp 9+2 yalıya kadar uzanan farklı tipteki konutların yer aldığı Antepia’nın Zümrüt ve Yakut Mahallesi’ndeki fiyatlar 262 bin 700 TL ile 1 milyon 909 bin 200 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Proje Paralel Yapı ve Sinpaş Yapı ortaklığıyla hayata geçen Antepia projesinin bulunduğu Kızılhisar bölgesi, 2012 Ocak ayında Bakanlar Kurulu Kararı ile Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak kabul edildi. Ayrıca Kızılhisar, GYODER'in Gaziantep 2015 öngörü raporuna göre de hızla gelişen bölgeler arasında yer alıyor. 2010'da tanıtımına başlanan Antepia projesinin bu gelişmeye büyük katkı sağladığı bugün net olarak görülebiliyor. Çarpık yapılaşmanın neredeyse hiç olmadığı bu bölgede, Antepia projesinden sonra lüks konut inşaatları hızla artış gösterdi. GAP’tan sonra bölgeye yapılan en büyük yatırım olan Antepia, satışa çıktığı tarihten bu yana yüzde 50 prim yaptı.

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/guneydogunun-en-buyuk-projesinde-teslimler-basladi-_108695.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!