Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Starbucks Coffee: Cafe Marmara Lokasyon Planlarımız Arasında Yok

Starbucks Coffee Türkiye Yönetimince yapılan yazılı açıklamada, son günlerde Taksim Meydanında yer alan ''Cafe Marmara'nın Starbucks Coffee olacağı'' yönünde haberlerin kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği ifade edildi.

Milliyet Gazetesitarbucks Coffee Türkiye, Cafe Marmara'nın lokasyon planlarında yer almadığını bildirdi.

Starbucks Coffee Türkiye Yönetimince yapılan yazılı açıklamada, son günlerde Taksim Meydanında yer alan ''Cafe Marmara'nın Starbucks Coffee olacağı'' yönünde haberlerin kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği ifade edildi.

Bu doğrultuda kamuoyunu kaynağından doğru bilgilendirmek adına bir açıklama yapılmasının gerekli görüldüğü belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Starbucks Coffee Türkiye, emlak geliştirme ile ilgili müşterilerinden ve emlak alanında profesyonel olan kişi ve kurumlardan ulaşan önerileri ciddiyetle ve olağan bir süreçte değerlendirmektedir. Cafe Marmara da Starbucks Coffee'nin değerlendirme sürecine aldığı mekanlar arasında olmuş; ancak haberlerde bahsi geçtiğinin aksine Starbucks Coffee Türkiye, The Marmara'ya hava parası tabir edilen bir bedel kesinlikle teklif etmemiştir.

Starbucks Coffee, bu örnekte olduğu gibi diğer emlak anlaşmalarında da adının ve markasının bu ve benzeri tarz astronomik rakamlar ile bağdaştırılmasından ve bunun üzerinden spekülasyon yapılmasından son derece rahatsız ve üzüntülüdür.

Bu noktada açık bir ifadeyle bildirmek isteriz ki Cafe Marmara lokasyonu, Starbucks Coffee Türkiye'nin lokasyon planlarında kısa ve orta vadede yer almamaktadır.

Starbucks Coffee Türkiye olarak kahve kültürünü en iyi ve kaliteli şekilde geliştirmek ve misafirlerimizin Starbucks Coffee deneyimi ile en iyi şekilde tanışmasını ve bu deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla, ülkemizin ve toplumumuzun değerlerine, hukuka, yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak hizmet vermeye devam edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunmak isteriz.''

http://www.yapi.com.tr/haberler/starbucks-coffee-cafe-marmara-lokasyon-planlarimiz-arasinda-yok_51437.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!