Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sterling İstanbul'da

Temmuz 2008’den bu yana Astoria’da yer alan Sterling Ofis Hizmetleri, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müşterilerine çağdaş tasarımlı ofis mobilyaları ve son teknoloji ekipmanların yanısıra iletişim araçlarını da içeren, profesyonel personel destekli ofis alanı hizmeti veriyor.

yapi.com.tr
Sterling İstanbul'da

Doğu Avrupa ve BDT bölgesinde gelişmekte olan pazarlarda birinci sınıf ofis hizmeti veren bir network yaratmak amacıyla İngiliz ve Uzakdoğu’lu yatırımcılar tarafından kurulan Sterling, 'kullanıma hazır' ofis (Instant Serviced Office) hizmeti ile İstanbul’da. Sterling, iş ve yaşam merkezlerinin kesişim noktası olan Esentepe - Astoria İş Merkezi’nin 3 katında hizmet veriyor. Temmuz 2008’den bu yana Astoria’da yer alan Sterling Ofis Hizmetleri, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müşterilerine çağdaş tasarımlı ofis mobilyaları ve son teknoloji ekipmanların yanısıra iletişim araçlarını da içeren, profesyonel personel destekli ofis alanı hizmeti veriyor.

Sterling ofislerinde, şirketlere ayrıcalıklı ofis hizmeti uygun maliyetle sunuluyor. Lokasyon, birinci sınıf ofis ortamı ve üstün hizmet kalitesi olarak 3 ana hedefle yola çıkan Sterling, her şey dahil fiyat politikasıyla şirketlere maliyetlerini kontrol edebilme imkanı sağlıyor.

Sterling zamana karşı yarışan profesyonellerin hayatını kolaylaştırıyor. 1 gün, 1 yıl yada daha uzun sürelerde ofis kiralayabilir, ofisinize hemen taşınabilirsiniz. Uygun ofis alanı bulmak ve döşemek için ya da ofisinizin idari işlerini yönetmekle kaybettiğiniz zamanı işinize konsantre olarak geçirebilirsiniz.

Farklı sektörlerden uluslararası ve yerli firmalara hizmet veren Sterling, özellikle dünyanın en büyük firmalarının Türkiye’deki kuruluş aşamalarında tercih ediliyor. Uluslararası bakış açısı müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirirken, kendi logosunun hiçbir yerde bulunmaması firmaların Sterling’i kendi ofisleri gibi benimsemesini sağlıyor. Şık ve tam donanımlı ofislerin yanı sıra geniş ortak kullanım alanları, cafe ve toplantı salonları ile de müşterilerine ferah bir ortam sunarak fark yaratıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sterling-istanbulda_67456.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!