Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Studio Life'ta Tapu Heyecanı

Coldwell Banker’ın, İstanbul Beylikdüzü’nde 'minimum alanda maksimum yaşam' felsefesiyle 4 blok 320 daireden oluşan yeni yerleşim birimi Studıo Life projesinde tapular verilmeye başlandı. 42 ila 66 metrekarelik alanlara sahip olan ve 88 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Studio Life projesinde anahtar teslimatı Eylül 2009 tarihinde

yapi.com.tr
Studio Life'ta Tapu Heyecanı

Coldwell Banker’ın, İstanbul Beylikdüzü’nde 'minimum alanda maksimum yaşam' felsefesiyle 4 blok 320 daireden oluşan yeni yerleşim birimi Studıo Life projesinde tapular verilmeye başlandı. 42 ila 66 metrekarelik alanlara sahip olan ve 88 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Studio Life projesinde anahtar teslimatı Eylül 2009 tarihinde yapılacak. Studio Life'ta kaba inşaat tamamlanmış durumda. Projede, yüksek deprem teknolojisinin ön planda tutulduğu bloklarda 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile yangın ve gaz tehlikesine karşı merkezi akıllı bina sistemi de devrede olacak.

Yüzde 75’inin yeşil alana ayrıldığı proje, süs havuzları ve peyzaj tasarımıylada dikkat çekiyor. Her blokta resepsiyon hizmeti, kiralama ve satış hizmeti, bakım onarım ve temizlik Coldwell Banker Congierge tarafından sağlanacak. Birinci sınıf malzemenin kullanacağı konutlarda en yüksek işçilik kalitesi hedeflendi. Modern mimarinin ve efektif kullanım alanlarının yer aldığı Studio Life’ta ankastre mutfak ekipmanları standart olarak sunuluyor. 

Studio Life projesinin bir başka özelliği ise konut kullanıcılarının elektrik ve su için abonelik gerektirmemesi. Kontörlü sayaç sistemiyle yönetimden ihtiyaç kadar su ve elektrik alınabilecek ve böylece site sakinleri fatura işleriyle uğraşma durumunda kalmayacak. Bu durum özellikle konutlarını kiraya verecek olanlar için büyük bir avantaj sağlayacak. Bunun yanında, konut sahipleri istedikleri takdirde kiralama konusunda da yönetimden yardım alabilecek ve tüm prosedürü yönetim yerine getirecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/studio-lifeta-tapu-heyecani_66796.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!