Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı İçin Son Başvuru Tarihi 22 Eylül

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı 8. Dönemine yeniliklerle başlıyor. Program, bu yıl Bilgi tarafından hayata geçirilen Avrupa'nın en büyük kültür sanat ve eğitim projelerinden biri olan santralistanbul bünyesinde yürütülecek.

yapi.com.tr
Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı İçin Son Başvuru Tarihi 22 Eylül

b>Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı, 8. Dönemine yeniliklerle başlıyor. Program, bu yıl Bilgi tarafından hayata geçirilen Avrupa'nın en büyük kültür sanat ve eğitim projelerinden biri olan santralistanbul bünyesinde yürütülecek.

1999 yılı sonunda başlayan program tasarımcıdan işletmeciye, mimardan iletişimciye, çok farklı disiplinlerden dersler, dersler içinde grup çalışmaları ve sunuşlar, alanın önde gelenlerince gerçekleştirilen atölye çalışmaları ve bitirme projesi aracılığıyla bir 'proje kültürü' oluşturmayı amaçlıyor. Program, Milano’da bulunan Domus Academy işbirliği ile Serhan Ada direktörlüğünde yürütülüyor.

11 Ekim 2006'da başlayacak olan program için son başvuru tarihi 22 Eylül 2006.

Programın eğitim kadrosunda ise şu isimler yer alıyor:

Gamze Akay, Fulya Erdemci, Tansel Korkmaz, Serhan Ada, Giovanni Lanzone, Arhan Kayar, Joff White, Mehmet Güleryüz, Hilmi Güvenal, Defne Koz, Emilio Genovesi, Nuray Keskin, Ayşe Birsel, İhsan Bilgin, Koray Özgen, Özgür Uçkan, Emel Kurhan, Paulo Urbano, Ela Cindoruk, Ekmel Ertan, Zeynep Fadıllıoğlu, Fatoş Ahunbay, Burçak Madran, Dante Donegani, Haldun Dostoğlu, Ali Bakova, Claudio Moderini, Sezgin Aksu.

Program hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tasarim-kulturu-ve-yonetimi-sertifika-programi-icin-son-basvuru-tarihi-22-eylul_47590.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!