Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TEİAŞ Yüksek Gerilim İhalesi Türk Prysmian Kablo'nun

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. ve Prysmian Cavi Sistemi Energia Konsorsiyumu, TEİAŞ (Türkiye İletişim A.Ş.) ile “380 kV Davutpaşa - Yenibosna” yüksek gerilim anahtar teslimi projesinin yapımı ile ilgili sözleşmeyi imzaladı.

yapi.com.tr
TEİAŞ Yüksek Gerilim İhalesi Türk Prysmian Kablo'nun

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. ve Prysmian Cavi Sistemi Energia Konsorsiyumu, TEİAŞ (Türkiye İletişim A.Ş.) ile “380 kV Davutpaşa - Yenibosna” yüksek gerilim anahtar teslimi projesi ihalesini aldı. Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. ve Prysmian Cavi Sistemi Energia Konsorsiyumu,  2007 yılında da Türkiye’deki ilk 380 kV yeraltı kablo tesisi projesini tamamlamıştı.

Prysmian Kablo’nun, TEİAŞ ile imzalanan sözleşmesinin içeriği kablo üretimi dışında montaj işlemlerini de kapsıyor. Anahtar teslimi anlaşma ile Prysmian Kablo, 17 ay içinde toplam güzergah uzunluğu 7 km olan Davutpaşa - Yenibosna hattının kablolarının üretimini yapacak ve döşeyecek. Toplam değeri, 10 milyon €'nun üzerinde olan projede kullanılacak kablolar, Prysmian'ın yüksek teknoloji gerektiren ve dünyanın önde gelen fabrikalarından biri olan Fransa / Gron fabrikasında, kablo aksesuarları ise İtalya / Livorno fabrikasında üretilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/teias-yuksek-gerilim-ihalesi-turk-prysmian-kablonun_75913.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!