Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tekser, Pakistan'daki Sulama Kanalı İşini Teslim Ediyor

Devlet bakanı Mehmet Keçeciler, Tekser tarafından yapılan sulama kanalının açılış törenine katılmak üzere dün Pakistan'a gitti. Bugün Pakistan Devlet

Basındanevlet bakanı Mehmet Keçeciler, Tekser tarafından yapılan sulama kanalının açılış törenine katılmak üzere dün Pakistan'a gitti.
Bugün Pakistan Devlet Bakanı Pervez Müşerref tarafından kabul edilecek olan Mehmet Keçeciler, aynı gün Pakistan Özelleştirme Bakanı ve Bayındırlık Bakanı ile de ikili görüşmeler yapacak. Keçeciler, Pakistan'da bulunduğu süre içinde Pakistan bağımsızlık günü kutlamalarına da katılacak.
Devlet Bakanı Keçeciler, hareketinden önce Esenboğa Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, "Dost ve kardeş Pakistan'ın Bağımsızlık Günü törenlerine Türkiye Cumhuriyeti'ni temsilen katılacağı" ve bir Türk firması tarafından inşa edilen "Chasma sulama projesinin" açılışında hazır bulunacağını bildirdi.
Keçeciler, Türk müteahhitlerinin Pakistan'da önemli projeler üstlendiğini de ifade ederek, Pakistan Devlet Bakanı Müşerref'in katılımıyla açılacak olan "Chasma sulama projesinin" de zamanından önce bitirildiğini vurguladı. Keçeciler sulama kanalının açılışının 15 Ağustos Çarşamba günü yapılacağını belirterek, "Ben de hükümetimizi temsilen bu açılışta hazır bulunacağım. Bu vesileyle, Sayın Başbakanımız'ın Devlet Başkanı Pervez Müşerref'e hitaben yazılı ve sözlü mesajlarını da götürüyorum. Bunu da dost ve kardeş Pakistan Devleti'nin Başkanı'na ileteceğim" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tekser-pakistandaki-sulama-kanali-isini-teslim-ediyor_96.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!