Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tem-Mer Teknolojide En Üst Seviyeyi Yakaladı

Mermer sektöründe emin adımlar ile ilerlemesini sürdüren Tem-mer Mermer Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Afyon’da teknolojinin en üst seviy

Ticaretb>Mermer sektöründe emin adımlar ile ilerlemesini sürdüren Tem-mer Mermer Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Afyon’da teknolojinin en üst seviyede olduğu Avrupa standartlarında toplam 65 bin metrekarelik yüksek üretim kapasiteli fabrikasıyla hizmet veriyor.

Yüksek üretim kapasiteli fabrikasında ihtiyacı olan hammaddesini, kendisine ait moden iş makine ve ocak üretim makineleriyle donattığı, zengin rezervlere sahip mermer ocaklarından karşıladığını söyleyen Tem-mer Mermer İhracat Müdürü Yavuz Kalyoncu, böylece sektörde önemli bir tercih sebebi olan ürün sürekliliğini sağladıklarını kaydetti.

Seçkin ve profesyonel bir kadro oluşturarak, yurtiçi ve yurtdışında pazarlama ağını kuran Tem-mer, müşterisine hizmeti ön planda tutuyor. Kalite güvence biriminin, üretim aşamasında yapmış olduğu çalışmaları kontrollü bir biçimde bilgisayar ortamına aktarılıyor. Bilgisayar teknolojisini üretimin her aşamasında kullanarak sektörde kurumsallaşmanın yanında teknolojiyi de ön planda tutarak sektöründe liderliğe ulaşmış bir firma. İzmir Marble 2003 ve Amerika Coverings mermer fuarına uzun yıllardır katılan Tem-mer Mermer Pazarlama Müdürü Yavuz Kalyoncu, bu yıl savaştan dolayı fuarların da sönük geçtiğini söyledi.

Bu yıl mermer pazarında yeni müşteri bulmak konusunda fuarlardan beklediklerini bulamadıklarını söyleyen Kalyoncu, Ortadoğu ve İsrail dışındaki ülkelerden savaş nedeniyle bir çekince geldiğini ifade etti.

Hükümetin yeterli derecede ülkenin savaş alanın içinde olmadığından dolayı kendilerinin de ikna konusunda sorun yaşadıklarını söyleyen Kalyoncu, sektörden hala umutlu olduklarını ifade etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tem-mer-teknolojide-en-ust-seviyeyi-yakaladi_3916.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!