Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tepe Betopan Yapı Sektöründe Çeyrek Asrı Geride Bıraktı

Tepe Betopan A.Ş., çeyrek asrı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyor. 1984 yılında Ankara’daki üretim tesislerinde başlayan 'Çimentolu Yonga Levha' ya da artık yapı sektöründe kendi ürün gurubunun ismi olmuş haliyle 'Betopan', bu yıl çeyrek asrını tamamlıyor.

yapi.com.tr
Tepe Betopan Yapı Sektöründe Çeyrek Asrı Geride Bıraktı

Tepe Betopan A.Ş., çeyrek asrı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyor. 1984 yılında Ankara’daki üretim tesislerinde başlayan 'Çimentolu Yonga Levha' ya da artık yapı sektöründe kendi ürün gurubunun ismi olmuş haliyle 'Betopan', bu yıl çeyrek asrını tamamlıyor. Tepe Betopan, üretim kapasitesi ile sadece Türkiye’de değil, dünya üzerinde de sektörde önemli pay sahibi olması, 25 yıllık birikimi, yurtiçi ve yurtdışında oluşturduğu geniş bayi ağı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bir parçası olduğu Bilkent Holding’in sosyal sorumlulukları ile başarı bileşenlerinden biri olmayı sürdürüyor.

Tepe Betopan A.Ş., 25 yıl içerisinde sürekli yenilenen ve geliştirilen üretim tesisinin kapasitesini 10 katına çıkarmış, ARGE faaliyetleriyle patentli ürünler yaratma başarısını gösterdi. Yapı sektöründeki değişimleri hızlı bir şekilde, kaliteli, güvenli ürünlere dönüştürerek müşteri memnuniyeti sağlamayı misyon edinen Tepe Betopan A.Ş., yapı sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında farklılıklar yaratarak teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamayı, değişimi yönlendirmeyi, hızlı ve kararlı büyümeyle üstünlük yaratan ve dünya standartlarında çalışan şirket olma vizyonu ile ulaştığı başarıyı daha yükseklere taşımayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tepe-betopan-yapi-sektorunde-ceyrek-asri-geride-birakti_69980.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!