Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Elektromed Bayileri Fabrikada

Termikel Grup CEO’su Ahmet Kaya OSEP Öğrencileriyle

Okul Sanayi Eğitim Programları (OSEP) öğrencilerinin mesleki başarıları birinci ağızdan dinleyerek kendi başarı hikayelerine daha yakın hissetmelerini sağlamak amacıyla her yıl düzenli olarak yapılan 'Sanayici Eğitim Semineri', 24 Mart Perşembe günü Sincan KOSGEB’te gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
Termikel Grup CEO’su Ahmet Kaya OSEP Öğrencileriyle

Okul Sanayi Eğitim Programları (OSEP) öğrencilerinin mesleki başarıları birinci ağızdan dinleyerek kendi başarı hikayelerine daha yakın hissetmelerini sağlamak amacıyla her yıl düzenli olarak yapılan 'Sanayici Eğitim Semineri', 24 Mart Perşembe günü Sincan KOSGEB’te gerçekleştirildi. Bu yılki seminerin konuğu olan Termikel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaya, 1950’li yılların başında filizlenen ve bugün 1500’e yakın personel istihdam eden şirketlerle yoluna devam eden Termikel Grup’un başarı yolculuğunu öğrencilerle paylaştı.

Seminerde 60 yıllık Termikel yolculuğunun kritik dönemeçlerini de öğrencilerle paylaşan Ahmet Kaya, iş yaşamındaki mücadelelerinde başarıya ulaşmanın altında yatan en temel faktörün 'inanarak çalışmak' olduğunu vurguladı. Durmaksızın öğrenerek, araştırarak ve hem mesleki hem de kişisel becerilerini geliştirerek bir sonraki basamağa çok daha hızlı çıkacaklarını ifade eden Kaya, seminerin sonunda OSEP öğrencilerinin sorularını yanıtladı. Bir öğrencinin “OSEP projesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?” sorusu üzerine Ahmet Kaya,  “OSEP eğitim sistemi zamanında yurt dışında gördüğümüz sanayinin kalifiye eleman konusunda uzmanlaştığı ve ülkemiz şartlarına uyarlanan bir eğitim sistemi. OSEP projesinde eğitim gören ve başarılı olan hiçbir öğrenci işsiz kalmaz. Ne ülkemizde ne dünyada…” diye yanıtladı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/termikel-grup-ceosu-ahmet-kaya-osep-ogrencileriyle_86639.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!