Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Elektromed Bayileri Fabrikada

1993 yılından bu yana Ankara ve İzmir'deki üretim tesislerinde ürettiği 10 milyona yakın elektronik sayaçla dünyanın 'dördüncü en büyük ön ödemeli sayaç üreticisi' unvanına sahip Elektromed, İç Anadolu Bölgesi Thermo Isı Sayacı bayilerini ağırladı.

yapi.com.tr
  • Elektromed Bayileri Fabrikada
  • Elektromed Bayileri Fabrikada
  • Elektromed Bayileri Fabrikada
  • Elektromed Bayileri Fabrikada
  • Elektromed Bayileri Fabrikada
  • Elektromed Bayileri Fabrikada

Elektromed Genel Müdürü Hüseyin Türüdü ve Elektromed Isı Grubu Satış Müdürü Tayfun Tekintürk rehberliğinde 21 Aralık Cuma günü gerçekleşen fabrika gezisinde hem Elektromed'in yenilenen üretim hatlarını, hem de Termikel Grup'un bölgedeki tüm üretim alanlarını gezen bayi temsilcileri, üretimin tüm aşamalarını yakından tanıma olanağı buldular. Termikel'in 45 bin metrekarelik alanıyla dünyanın en büyük fırın üretici fabrikası, Elektromed'in ise 10 milyona yakın elektronik sayaç üretimiyle dünyanın dördüncü en büyük ön ödemeli sayaç üreticisi olduğuna dikkat çeken Termikel Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Elektromed CEO'su Ahmet Kaya, sözlerine şöyle devam etti:

"Son tüketiciye ulaşmayan ve tüketicinin olurunu almayan her üretim, numune olarak bekler. Oysa bizler, hem Termikel hem de Elektromed firmalarımızda müşterilerimizle birlikte hareket etmeyi başardık. Elektromed'in bu yılki yeniliği, 'Thermo Isı Sayaçları' oldu. Biz, grup olarak yenilikçiliğin peşindeyiz. Hem Termikel, hem Elektromed olarak, yıl içinde en az iki yeni ürün piyasaya sunuyoruz”.

Thermo ısı sayaçlarındaki 'thermo' adının açılımından bahseden Kaya; “Thermo adı, 1950 yılında Termikel'in ilk üretimi olan Termo düdüklü tencereden gelmektedir. Açılımı ise, 'Türk Emeğinin Rakipsiz Mamülü Ocağınızda' şeklindedir. 62 yıl önce de Türk emeğini destekleyen firmamız; bugün de thermo sayaçlarıyla yine Türk emeğini desteklemektedir. Hedefimiz; kalitemiz, fiyatımız ve bayilerimizle birlikte bu alanda yapılan ihracatın önüne geçerek Türk sanayisini geliştirmektir” diye konuştu.


http://www.yapi.com.tr/haberler/elektromed-bayileri-fabrikada_103537.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!