Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termikel Yeni 2008 Serisi ile Köln Domotechnica Fuarı’ndaydı

Sektörün dünyadaki öncü fuarlarından Domotechnica ’08’in katılımcıları arasında yer alan Termikel, yeni ankastre ve solo ürünleriyle 18–21 Şubat tarihleri arasında uluslararası arenada sektörle ve tüketicilerle buluştu.

yapi.com.tr
Termikel Yeni 2008 Serisi ile Köln Domotechnica Fuarı’ndaydı

ektörün dünyadaki öncü fuarlarından Domotechnica ’08’in katılımcıları arasında yer alan Termikel, yeni ankastre ve solo ürünleriyle 18–21 Şubat tarihleri arasında uluslararası arenada sektörle ve tüketicilerle buluştu.

Termikel, 2008’de devreye sokacağı yeni üretim tesisleri ile bu yılki hedefini daha da yükseltiyor. Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş 2008 serisinde de teknoloji ve estetiği bir araya getiren Termikel, Termikel Deutschland GmbH’den sonra dünya genelinde farklı açılımlar yaparak, daha geniş bir perspektifte 57 yıllık köklü markasını dünyaya ulaştırmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda katılım gösterdiği Domotechnica ’08 Fuarı’nı ve sektörün kazandığı yeni ivmeleri değerlendiren Termikel yetkilileri öncelikle beyaz eşya sektörü üreticileri arasında kaymalar olduğunu belirtti. Fuarda Avrupalı katılımcıların oranında düşüş gözlemlendiğini ifade eden Termikel, yeni üreticilerle birlikte Türk üreticilerin paylarının artmaya başladığını, Termikel’in de sunduğu ürün çeşitliliği ve kalitesiyle bu artıştan önemli pay aldığının altını çizdi. Sektördeki en önemli ülkelerden İtalyan üreticilerin de gerilediğine parmak basan firma yetkilileri; artan rekabetin, yeni üreticilerin ve uzun vadede tehdit edici bir nitelik kazanacağı öngörülen Çin’in etkisinin Domotechnica ‘08’e de yansıdığını; sektörün bu yönelimi ve sahip olduğu bu potansiyel çerçevesinde Türk firmaların giderek tasarım ve teknoloji liderliği görevini üstlenmesinin olası olduğu belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/termikel-yeni-2008-serisi-ile-koln-domotechnica-fuarindaydi_59756.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!