Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termo Teknik 2011'deki Başarısını 2012'de de Sürdürmek İstiyor

Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, 2011 yılında üretimde, iç ve uluslararası pazarlarda önemli başarılara imza attıklarını belirterek, Çorlu’da 100 bin metrekare alan üzerine kurulu modern tesislerde yıllık 4,5 milyon adetlik radyatör üretim kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük panel radyatör üreticilerinden biri olduklarını söyledi.

yapi.com.tr
Termo Teknik 2011'deki Başarısını 2012'de de Sürdürmek İstiyor

Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, 2011 yılında üretimde, iç ve uluslararası pazarlarda önemli başarılara imza attıklarını belirterek, Çorlu’da 100 bin metrekare alan üzerine kurulu modern tesislerde yıllık 4,5 milyon adetlik radyatör üretim kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük panel radyatör üreticilerinden biri olduklarını söyledi. İngiltere merkezli ısıtma sistemleri devi  Ideal Stelrad Group’un ( ISG) Türkiye’deki iştiraki olan Termo Teknik'in çalışanları için düzenlediği yemekli organizasyonda konuşan Yalçın, sözlerine şöyle devam etti:

“Üretimimizin üçte ikisini ihraç ediyoruz. Başarılı dış satış rakamlarımız ile İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından verilen ‘İhracatın Yıldızları Ödülü’ne geçtiğimiz 5 yıl üst üste sahip olduk. Uluslararası pazarlardaki başarı ve çabalarımızın sonucu olarak, 2010 yılında  ISG’nin Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika  ve Asya’dan sorumlu  merkezi olduk. Son yıllarda iç pazara yönelik olarak da bayi ağımızı genişlettik ve satış noktalarımızın sayısını  yüzde 100 arttırdık. Attığımız adımlarla, iç pazarda payımızı hissedilir şekilde yükselttik. Bu trendi, önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyoruz. Son olarak da İngiltere’nin pazar liderliğine oynayan  yoğuşmalı (Premix) kombisi Logic’i Türkiye’ye getirerek, Termo Teknik servis desteği ile satışa sunduk ve ilk partisini tükettik. Bu başarıyı yaratan Termo Teknik çalışanlarını  kutluyor, 2012 yılında devamını diliyorum”.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/termo-teknik-2011deki-basarisini-2012de-de-surdurmek-istiyor_90214.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!