Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termo Teknik Samsun’da Dağıtım ve Hizmet Ağını Genişletecek

Samsun’da yetkili bayileri ve ısıtma sektörünün temsilcileri ile bir araya gelen Termo Teknik’in Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, Çorlu’da dünyanın en büyük panel radyatör fabrikalarından birisine sahip olan Termo Teknik’in önümüzdeki dönemde Karadeniz’in merkezi niteliğinde olan Samsun’da hızlı bir gelişme amaçladığını belirtti.

yapi.com.tr
Termo Teknik Samsun’da Dağıtım ve Hizmet Ağını Genişletecek

Dünyanın önde gelen panel radyatör üreticisi İngiliz Ideal Stelrad Group’un (ISG)  iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik, Samsun’da yetkili bayileri ve ısıtma sektörü temsilcileri ile buluştu.

Büyük Samsun Otel’inde düzenlenen toplantıda konuşan Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, Termo Teknik’in Çorlu’da dünyanın en büyük panel radyatör fabrikalarından birisine sahip olduğunu ve panel radyatör alanında altı kez üst üste İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracat lideri kuruluş olarak ilan edildiğini söyledi. Termo Teknik’in 50’den fazla ülkeye ihracat yaptığını ve geçtiğimiz 3 yılda yüksek ürün kalitesini hızla iç pazara da yansıttığını belirten Yalçın, “Geçtiğimiz 3 yılda Termo Teknik, iç pazarda çok hızlı bir gelişme gösterip, pazar payını yüzde 130 arttırırken, satış ve hizmet noktalarının sayısını iki katına çıkardı” dedi.

Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın Samsun’un, yüksek nüfusu, eğitim kurumları, tarım ve ticareti ile öne çıkan, Karadeniz’in merkezi konumunda olan bir kent olduğunu ve Samsun’da Termo Teknik kalitesini test ederek, takdir edebilecek birikime sahip bir son kullanıcı topluluğunun bulunduğunu vurgulayarak, “Samsun’da dağıtım ve hizmet ağımızı genişlettiğimiz takdirde Termo Teknik kalitesi ve hizmet anlayışının çok kısa sürede satışa döneceğini, dünyada ve diğer illerdeki başarının Samsun’da tekrarlanacağını biliyoruz, bu noktada değerli bayilerimiz ve ısıtma sektörü şirketlerimizin katılım ve desteğini bekliyoruz” dedi.

Logic’in Türk tüketicisi tarafından çok sevildiğini vurgulayan Yalçın, “Samsunlu tüketici ve bayilerinde bu ürünü yakından tanıdıklarında üstünlüklerini anlayacağını ve Samsun’da çok sayıda Logic kullanıcısı oluşturmayı amaçladıklarını söyledi..
 
Yalçın, Termo Teknik’in iyi ve kötü günde bayi ve satış noktalarının yanında olduğunu ve Türkiye’deki hızlı genişlemenin temelinde Termo Teknik’in bayileri ile kurduğu istikrarlı, güvene dayalı ilişki anlayışı bulunduğunu ifade etti.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/termo-teknik-samsunda-dagitim-ve-hizmet-agini-genisletecek_100892.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!