Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termo Teknik, Mayısta İki Fuara Katılıyor

Avrupa’nın önemli ısıtma firmalarından Ideal Strelrad Group’un (ISG) Türkiye’deki üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Termo Teknik, Mayıs ayında İstanbul ve Kiev’de gerçekleştirilecek iki ayrı fuara katılacak. Özel tasarımlara sahip dekoratif panel radyatör, havlu radyatör ve yüksek verimli, çevreci duvar tipi kombi üretimi ile tanınan

yapi.com.tr
Termo Teknik, Mayısta İki Fuara Katılıyor

Isıtma sektörünün önemli kuruluşlarından Termo Teknik, Mayıs ayında İstanbul ve Kiev’de yapılacak fuarlarda yeni ürünlerini sergileyecek.

Avrupa’nın önde gelen ısıtma firmalarından Ideal Strelrad Group’un (ISG) Türkiye’deki üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Termo Teknik, Mayıs ayında İstanbul ve Kiev’de gerçekleştirilecek iki ayrı fuara katılacak. Özel tasarımlara sahip dekoratif panel radyatör, havlu radyatör ve yüksek verimli, çevreci duvar tipi kombi üretimi ile tanınan Termo Teknik, katılacağı fuarlarda yeni ürünlerini de sergileyecek. 

Termo Teknik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Oraloğlu, İstanbul’da 5-8 Mayıs tarihleri arasında CNR Expo Fuar Alanında gerçekleştirilecek olan ISK-SODEX 2010 Fuarı’na 300 metrekarelik bir stand ile katılacaklarını söyledi. Oraloğlu, fuarda yeni radyatör, kombi ve kaskad tipi kazanlarını tanıtacaklarını ekledi.

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yapılacak Aqua-Therm Uluslararası Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Havalandırma Fuarı’na ise 12-15 Mayıs tarihlerinde katılacaklarını kaydeden Oraloğlu, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“2010’a yoğun bir fuar takvimi ile başladık. Orlando, Moskova ve Brno fuarlarını takiben Termo Teknik olarak Kiev’de de Türk bayrağını dalgalandırıyoruz. Güçlü olduğumuz Ukrayna pazarını daha da genişletmek istiyoruz. Gelişmekte olan Ukrayna pazarında sektörle bir araya geleceğimiz bu fuarda, geçmişte olduğu gibi müşterilerimizle buluşup, ürünlerimizi tanıtıp, standımızı ziyaret eden projecilere teknik eğitim vermeye devam edeceğiz.”

Çorlu’da, yılda 4.5 milyon metrelik kapasitesi ile Avrupa’daki en büyük radyatör fabrikalarından birine sahip olan Termo Teknik’in, geçtiğimiz 4 yıl üst üste radyatör ihracatında liderliği bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/termo-teknik-mayista-iki-fuara-katiliyor_78648.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!