Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termodinamik'ten Otellere Özel Uygulama

Tamamen dış kaynaklı olarak tüketilen LNG ve LPG’nin çok ciddi ve kontrol edilemeyen bir gider unsuru olduğunu belirten Termodinamik Kurumsal Satış Müdürü Cenk Eroğlu, “Bu ülke topraklarında büyümenin verdiği sorumluluk ile LNG’ye göre yüzde 50, LPG’ye göre ise yüzde 60 daha ucuz olan kömür ve prina kullanımını teşvik ediyoruz” dedi.

yapi.com.tr
Termodinamik'ten Otellere Özel Uygulama

Enerji maliyetlerindeki artış otel giderlerinin artışına ve otel işletmecilerinin öngördükleri bütçelerin ciddi oranda sapmasına sebep oluyor. Tamamen dış kaynaklı olarak tüketilen LNG ve LPG’nin çok ciddi ve kontrol edilemeyen bir gider unsuru olduğunu belirten Termodinamik Kurumsal Satış Müdürü Cenk Eroğlu, “Bu ülke topraklarında büyümenin verdiği sorumluluk ile  LNG’ye göre yüzde 50, LPG’ye göre ise yüzde 60 daha ucuz olan kömür ve prina kullanımını  teşvik ediyoruz” dedi.

Otellerde LPG ve LNG kullanımının birkaç yıl önce çok hızlı bir şekilde yayıldığını anımsatan Cenk Eroğlu, uzmanların döviz kurları yüksek seyrettiği sürece indirim oranının beklenen boyutlarda olamayacağı şeklindeki açıklamalarına dikkat çekti. "Oteller, bu belirsizliklerle dolu soruna çözüm olarak, sistemlerini katı yakıtlı sistem ile ya yedekliyorlar ya da tamamen değiştiriyorlar" diyen Eroğlu, çok sayıda otelden bu yönde talep aldıklarını, eskiden atılacak yer aranan prinanın konaklama sektörünün vip suitine yerleştiğini söyledi.

Eroğlu, Termodinamik olarak sadece otellere özel yaptıkları bu uygulama ile işin taahhüt kısmını da üstlendiklerini belirterek, "Termodinamik ailesi olarak bizler kaliteli, ekonomik ürün ve hizmet anlayışı ile otel yakıt giderleri ve enerji maliyetlerinin düşürülmesinde kolaylık sağlıyoruz. Ayrıca 24 aya kadar vade seçeneği de sunuyoruz” şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/termodinamikten-otellere-ozel-uygulama_66540.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!