Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

THBB Üyelerinin Hazır Beton Platformu Açıldı

Çağımızın en yaygın iletişim biçimi olan internet üzerinden haber ve bilgi paylaşımı, belirli konu, sektör ve ilgi alanlarını kapsayan "mail grupları"

THBBağımızın en yaygın iletişim biçimi olan internet üzerinden haber ve bilgi paylaşımı, belirli konu, sektör ve ilgi alanlarını kapsayan "mail grupları" ile daha hızlı ve verimli olabiliyor. Daha kolay ve hızlı haber - bilgi paylaşımı amaçlanan bu grupların Türkiye'de de pek çok örneği var. (İnşaat Mail Grubu, Mühendisler Mail Grubu vb..)

Bu olgudan hareketle, Türkiye Hazır Beton Birliği de, hazır beton sektörü için de bu tür bir "mail grubu" oluşturmaya karar verdi. Hazır beton sektörünün en kapsamlı ve en çok ziyaret edilen internet ortamı olan Türkiye Hazır Beton Birliği Web Sitesi'nin etkinlik ve yaygınlığını da pekiştireceğini inanılan bu mail grubunun adı HAZIR BETON PLATFORMU.

Şimdilik yalnızçca THBB üyesi kuruluşlara mensup kişilere açık olan Hazır Beton Platformu'nda sektörle ilgili her türlü konunun yanısıra, bölgesel, hatta kişisel konular da gündeme getirilip, grup üyeleriyle paylaşılabilecek. Böylece, örneğin Anadolu'nun uzak bir kentindeki bir THBB üyesinin yaşadığı bir sorunda, benzeri sorunu daha önce yaşamış olan İstanbul'daki bir üye firmadan çözüm önerisi gelebilecek.

Hazır Beton Platformu'nda ayrıca Türkiye Hazır Beton Birliği'nin çalışma ve duyurularına ilişkin düzenli bilgi bültenleri de bulunacak. THBB, hızlı ve kolay iletişim kadar, sektörel - mesleki dayanışmanın da çok önem kazandığı bu dönemde, Hazır Beton Platformu'nun kısa zamanda genişleyip, önemli bir işlevi yerine getireceğine inanıyor.

(*) Hazır Beton Platformu Mail Grubu'na üye olmak için
"http://groups.yahoo.com/group/hazirbeton" internet adresine girip, açılan sayfadan
"sign in" ikonunu tıklamanız ve gelen formu doldurmanız yeterli. Üyelik başvurunuz onaylanınca, mail adresinize bilgi gelecektir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/thbb-uyelerinin-hazir-beton-platformu-acildi_3926.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!