Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Thomsit Inno'nun Dünya Lansmanı Türkiye'de Gerçekleştirildi

Henkel’in zemin tekniği alanındaki markası Thomsit’in yenilikçi ve estetik çizgileri ile dikkat çeken Thomsit Inno zemin kaplama serilerinin dünya lansmanı Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Jan- Dirk Auris’in katılımıyla Türkiye’de gerçekleştirildi. INNOPRIME, INNOTERRAZZO ve INNOSIENITE markalı zemin kaplamalarından

yapi.com.tr
Thomsit Inno'nun Dünya Lansmanı Türkiye'de Gerçekleştirildi

p>Zemin tekniği alanında dünyanın önde gelen markası Thomsit’in yeni Thomsit Inno zemin kaplama serilerinin dünya lansmanı Türkiye’de gerçekleştirildi. INNOPRIME, INNOTERRAZZO ve INNOSIENITE markalı zemin kaplamalarından oluşan serilerin sergileneceği Thomsit InnoCenter da İstanbul’da faaliyete geçti. Mimari tasarımı ve uygulaması, ünlü mimarlar Atilla Kuzu ve Levent Çırpıcı’ya ait Zoom TPU tarafından gerçekleştirilen Thomsit InnoCenter, Henkel dünyasında ilk ve tek olma özelliği taşıyor. Zemin kaplama serileri kullanılarak yaratılan başarılı uygulamaların görülebildiği Thomsit InnoCenter’da, ürünlerle ilgili bilgi alınabilecek uzmanlar görev yapıyor. INNOPRIME dekoratif zemin kaplamaları koleksiyonunda yer alan ve dünyaca ünlü zemin tasarımcısı Jeanet Hönig imzası taşıyan özgün tasarımları da Thomsit InnoCenter’da görmek mümkün.

Türk Henkel Yapı kimyasalları, Profesyonel ve Tüketici Yapıştırıcıları Bölümü Genel Müdürü Cem Şenel, Henkel’in tüm dünyaya 65 yılı aşkın süredir uzmanlık ve kalite sunan Thomsit markasının, Thomsit zemin kaplama serileri ile Türkiye’de önemli bir yeniliği gerçekleştirdiğine dikkat çekerek şunları söyledi:

“Thomsit, Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir zemin tekniği alanında yüksek kaliteli ve üstün performanslı ürünler ile tanınıyor. Bugün, Thomsit kendi alanında bir dönüşüme imza atarak yeni geliştirdiği Thomsit Inno Serileri ile zemin kaplama sektörüne yepyeni bir anlayış getiriyor. Bu önemli adım Türk Henkel için de büyük anlam taşıyor. Türk Henkel ekibinin öncülüğünde geliştirilen Thomsit Inno Serileri, Henkel tarafından dünyada ilk defa Türkiye’de tanıtılıyor. Thomsit Inno Serileri ile müşterilerimize benzersiz, fonksiyonel, estetik ve yüksek performans gibi kavramları yeniden tanımlayan yenilikçi zemin kaplama ürünleri sunuyoruz.”

Toplantıya katılan Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Jan- Dirk Auris de, Thomsit InnoCenter’ın Türkiye’de girişimcilik ruhundaki hızlı gelişimin bir göstergesi olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Thomsit InnoCenter’in fikir olarak ilk ortaya çıkmasının ardından, kısa süre içinde bu açılışı gerçekleştirmek gerçek bir girişimciliğin ifadesi. Bu sadece yapı kimyasalları ve yapıştırıcılar iş kolumuzda değil, tüm Henkel’de hissettiğimiz bir girişimcilik ruhudur. Türkiye, 2011 yılında dünyanın en hızlı ve en çok büyüyen ülkelerinden biri. Hepimizin bu başarılı performanstan çok mutlu ve gelecek için umutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum.”


Foto: Jan Dirk Auris ve Cem Şenel

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/thomsit-innonun-dunya-lansmani-turkiyede-gerceklestirildi_89978.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!