Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ticari Klimalarda Midea'nın Tek Türkiye Temsilcisi FORM Oldu

12 milyar USD cirosu, 70 bin çalışanı, 10 farklı şehirde 7 milyon metrekare fabrika alanı, ulusal ve uluslararası network’ü, düzinelerce markası ile Amerika, Almanya, Japonya, Hong Kong, Güney Kore, Kanada ve Rusya da ofisleri bulunan Midea Grup Ticari Klimalar Türkiye pazarında FORM’la birlikte hareket edecek.

yapi.com.trDünyanın en büyük ev aletleri üreticisi firmalarından biri olan Midea Grubu, ticari klimalar konusunda Türkiye’de Form ile çalışma kararı aldı.

12 milyar USD cirosu, 70 bin çalışanı, 10 farklı şehirde 7 milyon metrekare fabrika alanı, ulusal ve uluslararası network’ü, düzinelerce markası ile Amerika, Almanya, Japonya, Hong Kong, Güney Kore, Kanada ve Rusya da ofisleri bulunan Midea Grup Ticari Klimalar Türkiye pazarında Form’la birlikte hareket edecek.

1999 yılında kurulmuş Midea Commercial Aircon (Midea CAC) ticari klima grubu, özellikle son 6 yıldır ofis binalarında, ticari mekânlarda, hastane, villa ve ev projelerinde tercih ediliyor. MCAC ticari ürünleri, 126 ülke ve bölgeye ihraç ediliyor. Ticari klima grubunun cirosu 1 milyar USD. MCAC ticari grubu ürünleri, VRF üniteleri (Digital Scroll ve Inverter), Santrifüj Soğutma Grupları ve Fancoil ünitelerinden oluşuyor.

Midea markalı ticari ürünlerin satışını gerçekleştirecek olan Form, bu dünya devi firmanın temsilciliğini üstlenmekle birlikte, grubun Türkiye’de yapacağı yatırımlara da yön vermeyi hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ticari-klimalarda-mideanin-tek-turkiye-temsilcisi-form-oldu_67622.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!