Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TMSF, 10 İlde Bulunan 253 Gayrımenkulü Satışa Çıkardı

Toplam 253 gayrımenkulün ihalesi açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilecek . 67 milyon YTL muhammen bedelle satışa çıkarılan gayrımenkuller arasında bahçe, dükkan, fabrika, villa gibi çeşitli taşınmazlar bulunuyor.

yapi.com.troplam 253 gayrımenkulün ihalesi açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilecek . 67 milyon YTL muhammen bedelle satışa çıkarılan gayrımenkuller arasında bahçe, dükkan, fabrika, villa gibi çeşitli taşınmazlar bulunuyor.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF ) Türkiye’nin 10 ilinde bulunan arsa, konut ve işyeri olma özelliği taşıyan 253 gayrımenkulü 31 Mart 2005 Perşembe günü satışa çıkaracak. Çeşitli kredi borçlularından TMSF’ye devrolan gayrımenkullerin ihalesi Eskidji Müzayede Salonu’nda saat 14:00’da başlayacak.

TMSF tarafından satışa çıkarılan ve toplam muhammen bedeli 66 milyon 747 bin 800 YTL olan gayrımenkuller Bilecik, Bursa, Düzce, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova’da yer alıyor. Taşınmazların çoğunu tarla, mesken, villa, iş yeri ve arsa oluştururken aralarında meyve bahçesi, zeytinlik, pastane ve restaurant da bulunuyor.

Bu gayrımenkullerin birine veya birkaçına sahip olmak için gayrımenkul başına yatırılması gereken teminatlar ise şöyle; Muhammen bedeli 1 milyon YTL'nin üzerindeki gayrimenkuller için 50 bin YTL, 100 bin 1 YTL ile 1 milyon YTL arasında olanlar için 10 bin YTL, 100 bin YTL ve altında olanlar için 5 bin YTL

Muhammen Bedeli 5 bin YTL'nin altında olan gayrimenkuller için muhammen bedel tutarındaki teminatı yatırmak yeterli olacak. Teminatlar, Eskidji Müzayedecilik A.Ş’nin Yapı Kredi Bankası /Yenibosna Şubesi nezdindeki ( Şube kodu 0576 ) 1031642 - 2 no.lu YTL hesabına yatırılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tmsf-10-ilde-bulunan-253-gayrimenkulu-satisa-cikardi_25045.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!