Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Antalya Limanına 6 Talip

TMSF, Antalya Limanı İhalesini Erteledi

Antalya Limanı hisse satışı ihalesi, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından, yatırımcıların ihale hazırlıklarını tamamlayabilmesi ve yabancı yatırımcıların da ihaleye katılımını sağlamak amacıyla 27 Temmuz’a ertelendi.

Hürriyet Gazetesib>Antalya Limanı hisse satışı ihalesi, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından, yatırımcıların ihale hazırlıklarını tamamlayabilmesi ve yabancı yatırımcıların da ihaleye katılımını sağlamak amacıyla 27 Temmuz’a ertelendi. TMSF yetkililerinden alınan bilgiye göre, yönetimi TMSF’de olan Hayyam Garipoğlu’na ait Ortadoğu Antalya Liman İşletmeciliği A.Ş’nin hisse satışı ihalesi, yatırımcıların ihale hazırlıklarını tamamlayabilmeleri ve yabancı yatırımcıların da ihaleye katılımlarını sağlayabilmek amacıyla, TMSF Kurulu kararıyla 27 Temmuz 2006 tarihine ertelendi.

Buna göre, Ortadoğu Antalya Liman İşletmeciliği A.Ş’nin hisse satışı ihalesinde, idari belgelerin teslim tarihi 21 Temmuz, ihale tarihi 27 Temmuz, pazarlık tarihi de 28 Temmuz 2006 olarak belirlendi. Antalya Limanı ihalesi daha önce 16 Haziran olarak açıklanmıştı. TMSF, Antalya Limanı’nın yüzde 99.998 oranındaki iştirak payını, 74 milyon ABD Doları muhammen bedelle satışa çıkarmıştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tmsf-antalya-limani-ihalesini-erteledi_46275.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!