Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Antalya Limanına 6 Talip

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 74 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkarılan Ortadoğu Antalya Liman İşletmeleri ihalesine katılmak üzere altı firma başvurdu.

NTVb>Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 74 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkarılan Ortadoğu Antalya Liman İşletmeleri ihalesine katılmak üzere altı firma başvurdu.

TMSF, Ortadoğu Antalya Limanı’ndaki yaklaşık yüzde 100 hissesinin satışıyla ilgili ihalenin 27 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirileceğini duyurdu. TMSF’den yapılan açıklamaya göre, idari belgelerin teslimi için son tarih olan 21 Temmuz itibarıyla başvuran firmalar, IC İçtaş Havalimanı Yatırım İşletmeleri, Akdeniz Liman İşletmeciliği, Yenigün İnşaat, Akfen Holding, Cengiz İnşaat ve Özaltın İnşaat firmaları oldu.

Kapalı zarf ve açık artırma yoluyla gerçekleştirilecek ihalede verilen en yüksek teklif, Fon Kurulu’nun onayına sunulacak. Verilen teklifler, 74 milyon dolarlık muhammen bedeli aşmazsa, Fon Kurulu kararı ile ihaleye 28 Temmuz’da pazarlık usulüyle devam edilebilecek. Kapalı zarf ve açık artırma yoluyla gerçekleştirilecek ihalede verilen en yüksek teklif, Fon Kurulu’nun onayına sunulacak. Verilen teklifler, 74 milyon dolarlık muhammen bedeli aşmazsa, Fon Kurulu kararı ile ihaleye 28 Temmuz’da pazarlık usulüyle devam edilebilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/antalya-limanina-6-talip_47230.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!