Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Haluk Yıldız Yeniden YOMSAD...

TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi’ne Yeni Başkan

TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi’nde yapılan divan seçimi sonucunda, Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, oy birliğiyle meclisin yeni başkanı oldu.

yapi.com.tr
TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi’ne Yeni Başkan

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye Orman Ürünleri Meclisi, sektördeki güncel konuları görüşmek ve meclis divanını seçmek üzere 21 Mayıs Perşembe günü video konferans yoluyla bir araya geldi. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda, sektörün güncel sorunları ve beklentileri dile getirilerek, çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulunuldu. Toplantının ardından yapılan divan seçiminde, Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız oy birliğiyle TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi’nin yeni başkanı oldu. Gentaş Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kahraman ise Başkan Yardımcısı seçildi.

 

 


“Yerli ve milli üretimimizle ekonomideki payımızı artırmaya odaklanacağız”
Seçimin ardından yaptığı konuşmada, kendilerini bu göreve layık gören meclis üyelerine teşekkürlerini sunan Başkan Haluk Yıldız şunları söyledi: “Sektörümüz için elbirliğiyle çalışmaya ve birlikte değer üretmeye gayret edeceğiz. Ülkemiz, son 20 yılda yapılan yatırımlarla orman ürünleri sektöründe global bir rekabet gücü elde etti. Önümüzdeki dönemde, yenilenebilir hammaddeye dayanan yerli ve milli üretimimizle Türk ekonomisindeki payımızı artırmaya ve sektörümüzün ihtiyaçlarını kamu kurumları nezdinde en iyi şekilde anlatmaya odaklanacağız.”

TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi, yeni dönem çalışma yöntemini belirlemek ve gündemini oluşturmak amacıyla önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tobb-turkiye-orman-urunleri-meclisine-yeni-baskan_180134.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!