Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ, Eryaman’da Konut Satacak

TOKİ, Ankara-Eryaman 9. Etap’ta yer alan 43 bin 510 metrekare arsa üzerindeki konutların inşaatı ve satışı için ihale açtı. Başbakanlık Topl

NTV-MSNBC
1 TOKİ, Eryaman’da Konut Satacak

b>TOKİ, Ankara-Eryaman 9. Etap’ta yer alan 43 bin 510 metrekare arsa üzerindeki konutların inşaatı ve satışı için ihale açtı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), “Ankara-Eryaman 9. Etap Konutları”nın inşaatı ve satışı için ihale açtı. Toplam 43 bin 510 metrekare alana sahip arsa üzerine yapılacak konutların inşaatı ve satışı, gelir paylaşımı esasına göre “kapalı teklif usulü” ile gerçekleştirilecek.

Uluslararası olmayan, ancak yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olan ihalenin geçici teminatı, 1 milyon ABD Doları olarak belirlendi. İstekliler, hazırlayacakları teklif dosyalarını en geç 20 Nisan 2004 tarihinde saat 10.00’a kadar, Toplu Konut idaresi İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden teslim edecekler. Teklifler burada aynı gün, istekliler huzurunda komisyon tarafından açılacak.

İhaleye katılmak isteyenler, ihale evraklarını ise bedeli mukabili Bilkent plaza B1 blok 3. kattan bedeli temin edebilecekler. Konutların inşaatı ve satışı için soru sormak isteyenler, sorularını 12 Nisan 2004 tarihinde saat 17.00’ye kadar sadece faks ile idareye iletebilecekler. TOKİ daha önce de, Ankara-Eryaman 8. Etap Konutları’nı 90 bin 679 metrekare alana sahip arsa üzerinde yaptırmak üzere ihale açmıştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toki-eryamanda-konut-satacak_10259.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • tokinin yaptığı evlerden hiç haberim olmuyor lütfen bana bildirirseniz memnun olurum kartanesi0661@hotmail.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!