Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ'nin Kalite Belgesi Uzatıldı

TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, İdare, konut üretimi ve sunumu aşamalarında daha kaliteli hizmet üretmek için hem iç hem de dış denetimlere açık hale getirildi. Bu çerçevede TSE tarafından idarede 5 uzmanın iki gün süreyle yaptığı denetim sonucunda idareye verilen ISO 9001: 2008 standardı belgesi TSE Yürütme Komitesi tarafından üç yıl daha

Gazete Haber Türk
TOKİ'nin Kalite Belgesi Uzatıldı

Türk Standartları Enstitüsü'nce (TSE), Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) konut ve hizmet üretimi alanında verilen ISO 9001 belgesinin süresi 3 yıl daha uzatıldı.

TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, İdare, konut üretimi ve sunumu aşamalarında daha kaliteli hizmet üretmek için hem iç hem de dış denetimlere açık hale getirildi. Bu çerçevede TSE tarafından idarede 5 uzmanın iki gün süreyle yaptığı denetim sonucunda idareye verilen ISO 9001: 2008 standardı belgesi TSE Yürütme Komitesi tarafından üç yıl daha uzatıldı.

Standart gereği üç yıllık süre içinde her yıl ara denetimler de yapılacak.

İdarenin konut üretimindeki iş süreçlerinin izlenmesi, ölçülmesi, analiz edilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla kurum içinde oluşturulan kalite çalışmaları bünyesinde; müşteri şikayetleri, müşteri talep ve beklentileri, müşteri anketleriyle konut üretimi aşamalarındaki süreçlerin izlenmesi, ölçülmesi ve iyileştirilmesi için çalışmalar yürütülüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tokinin-kalite-belgesi-uzatildi_76241.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!