Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ’ye Avrupa’dan Ödül

Avrupa'nın en önemli üç uluslararası gayreminkul fuarından biri olan Barcelona Meeting Point (BMP), Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığını, Türkiye'de uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı toplu konut geliştirme çalışmaları dolayısıyla, 'En İyi Uluslararası Gayrımenkul Projesi' ödülüne layık gördü.

Referans Gazetesivrupa'nın en önemli üç uluslararası gayreminkul fuarından biri olan Barcelona Meeting Point (BMP), Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığını, Türkiye'de uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı toplu konut geliştirme çalışmaları dolayısıyla, 'En İyi Uluslararası Gayrımenkul Projesi' ödülüne layık gördü.

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, dünyadaki büyük gayrimenkul firmaları ve finans şirketlerinin katıldığı, uluslararası sempozyumların da düzenlendiği, bu yıl 6-11 Kasım günleri arasında yapılacak fuara, onur konuğu olarak davet edildi. Bayraktar, 8 Kasım'da düzenlenecek tören ile ödülünü alacak.

TOKİ yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Barcelona Belediyesi'nin iktisadi kalkınma kolu olan CZFB tarafından 1997'de kurulan BMP, Cannes MIPIM ve Münih Expo Real fuarlarıyla birlikte, Avrupa'nın en önemli üç uluslararası gayrimenkul fuarları arasında sayılıyor. Fuarla birlikte düzenlenen ve Avrupa gayrimenkul sektörünün en iyi organizasyonu olarak nitelendirilen BMP Uluslararası Sempozyumuna da 2 bin civarında profesyonel katılıyor. Fuar ve sempozyum, gayrimenkul sektöründeki yatırımcılar açısından önemli buluşma merkezi olarak nitelendiriliyor.

BMP platformunda, “En iyi Uluslararası Gayrimenkul Profesyoneli”, “En İyi İspanyol Gayrimenkul Projesi”, En İyi Uluslararası Gayrimenkul Projesi” alanlarında ödül veriliyor. Bu yıl TOKİ, “girişimci çalışmaları, Türkiye ve ülke halkının ekonomik kalkınmasına, sosyal koşullarına verdiği destek” nedeniyle “En İyi Uluslararası Gayrimenkul Projesi” ödülüne layık görülürken, Başkan Erdoğan Bayraktar, 8 Kasım'da düzenlenecek gala yemeğinde ödülünü alacak.

Emlak Konut da, fuara Türkiye standında katılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tokiye-avrupadan-odul_56896.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!