Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ'ye Gayrimenkul Fuarından Birincilik Ödülü

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İtalya'nın Milano şehrinde düzenlenen gayrimenkul fuarında birincilik ödülü aldı. TOKİ'den yapılan yazılı açıklamada, 4 yıldır İtalya Gayrimenkul Fuarı'nı (EYRA) düzenleyen uluslararası heyetin, Avrupa'nın en büyük gayrimenkul geliştirme ödülünü TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'a verdiği

Hürriyet Gazetesi
TOKİ'ye Gayrimenkul Fuarından Birincilik Ödülü

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İtalya'nın Milano şehrinde düzenlenen gayrimenkul fuarında birincilik ödülü aldı. TOKİ'den yapılan yazılı açıklamada, 4 yıldır İtalya Gayrimenkul Fuarı'nı (EYRA) düzenleyen uluslararası heyetin, Avrupa'nın en büyük gayrimenkul geliştirme ödülünü TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'a verdiği belirtildi.

Açıklamada, ödülü, törene katılamayan TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın yerine Emlak Konut Başkan Vekili Vedat Demiröz aldığı belirtildi. Demiröz'ün, tören sonrası duygularını aktararak, böylesine önemli bir fuarda birincilik ödülünün bir Türk kamu kuruluşuna verilmesinden dolayı gururlu olduğunu söylediği kaydedildi.

Demiröz'ün, fuar süresince görüştüğü Avrupalı yatırımcılara Türkiye'nin Avrupa Birliği sürecindeki çabalarını aktarmaya çalıştıklarını belirttiği ifade edilen açıklamada, "Avrupalı yatırımcıları Türkiye'ye davet ettim. Gayrimenkul cenneti olan Türkiye'nin bu alanda aldığı mesafe ilgilerini çekti. 5 yılda 315 bin konut yapan bir kuruluşun bu şekilde ödüllendirilmesini herkes takdirle karşılıyor. TOKİ'yi artık Avrupa ve dünya duydu" dediği belirtildi.

"TOKİ, önemli adımlar attı"

Açıklamada, İtalya Gayrimenkul Fuarı (EYRA) Yönetim Kurulu Başkanı Antonio İntiglietta da TOKİ'nin kazandığı ödülün iki ülke arasındaki yatırımların ve ilişkilerin bir göstergesi olduğunu söylediği ifade edildi. İntiglietta, İtalya ve Türkiye arasında sağlam dostluk bağları bulunduğuna işaret ettiği açıklamada, "İtalya'da böyle bir ödülü Türkiye'ye vermek benim için onur verici bir durum. TOKİ, Türk firmalarını birleştirme ve geliştirme adına çok önemli adımlar attı" dediği kaydedildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tokiye-gayrimenkul-fuarindan-birincilik-odulu_62427.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!