Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Topbaş 'Kadınlara Özel Parka' Karşı

İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık'ın "Kadınlara özel park" uygulamasının doğru bir uygulama olmadığını söyledi.

Sabah Gazetesistanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık'ın "Kadınlara özel park" uygulamasının doğru bir uygulama olmadığını söyledi. "Kadınlara özel park" projesine taraf olmadığını belirten Topbaş, Dünyanın global köy haline geldiği bir yerde ayrıştırılmış mekanların oluşturulmasının 'pek kolay izah edilemediğini' söyledi.

Topbaş, henüz nihai noktaya getirilmemiş olan projenin halen evinden çıkmayan ve ortak mekanları kullanamayan insanları cezbedebilmek için yapılmış olabileceğini belirtti. Topbaş, "Ayrıştırmak yerine olumsuz davranışlardan çekincemiz varsa gerekli güvenlik tertibatı alınabilir" önerisini getirdi. Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık ile konuyu bir telefon görüşmesinde değerlendirdiklerini de belirten Topbaş, "Feyzullah Bey Bağcılar'ı Bağcılar yaptı. Bölgede ben de iki yıl ilçe başkanlığı yaptığım için biliyorum. Feyzullah Bey'in bölgedeki başarısını hissi olarak değerlendirmiyorum" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/topbas-kadinlara-ozel-parka-karsi_49231.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!