Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Topbaş'tan Şok İtiraf!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kağıthane Deresi'nde balık ölümlerine ilişkin, "bazı noktalarda arıtmaların gizli olarak devre dışı bırakıldığını" söyledi. Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi'nde 'Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtılması Töreni'ne katılan Topbaş, Kağıthane Deresi'ndeki balık ölümlerine ilişkin bir soru

Hürriyet Gazetesi
Topbaş'tan Şok İtiraf!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kağıthane Deresi'nde balık ölümlerine ilişkin, "bazı noktalarda arıtmaların gizli olarak devre dışı bırakıldığını" söyledi. Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi'nde 'Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtılması Töreni'ne katılan Topbaş, Kağıthane Deresi'ndeki balık ölümlerine ilişkin bir soru üzerine, konuyla ilgili araştırma ve çalışmaların yapıldığını belirtti.

Topbaş, "Maalesef bazı noktalarda halen gizli olarak arıtmalarını devre dışı bırakarak, bir maliyeti var diye birtakım deşarjlar yapıyorlar. Bu bir çevre kirliliği ve bunun faturasının da ne kadar ağır olduğu, su sıkıntılarıyla başlıyor, görüyorsunuz. Günübirlik ticari menfaat doğada çok şeyleri yok ediyor" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/topbastan-sok-itiraf_63332.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!