Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Torunlar GYO Yeni İsimlerle Kadrosunu Güçlendiriyor

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) A.Ş, yeni atamalarla kadrosunu güçlendiriyor. Torunlar GYO A.Ş. İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun, kurumda pazarlama ve kurumsal iletişimden sorumlu olacak. Torunlar GYO portföyünde yer alan ve Ekim ayında açılışı yapılacak Torium Alışveriş Merkezi Müdürlüğü’ne de Sinan Akdemir getirildi. Bursa Korupark

yapi.com.tr
Torunlar GYO Yeni İsimlerle Kadrosunu Güçlendiriyor

lışveriş merkezleri ve konut projeleriyle gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin en geniş portföylerinden birine sahip olan Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) A.Ş, yeni atamalar ile kadrosunu güçlendiriyor. Torunlar GYO A.Ş. İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun, kurumda pazarlama ve kurumsal iletişimden sorumlu olacak. Torunlar GYO portföyünde yer alan ve Ekim ayında açılışı yapılacak Torium Alışveriş Merkezi Müdürlüğü’ne de Sinan Akdemir getirildi. Bursa Korupark Alışveriş Merkezi Müdürlüğü'ne ise Feyza Acar atandı.

TED İstanbul Koleji ve Kadir Has Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu Zeynep Torun, mevcut ve geliştirdiği projelerle büyümesini sürdüren Torunlar GYO’nun iletişim ve pazarlama çalışmalarından sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

Perakende sektörünün deneyimli ismi Sinan Akdemir Torium AVM’de

Torunlar GYO’nun ilklere imza atmaya hazırlandığı ve açılışı Ekim ayında yapılacak Torium Alışveriş Merkezi Müdürlüğü’ne, daha önce Vepa A.Ş.’de Genel Koordinatör olarak görev yapan Sinan Akdemir getirildi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Akdemir, 1982-1990 yılları arasında Anadolu Endüstri Holding bünyesindeki Teras Gıda A.Ş.’de Pazarlama Müdürü, 1991-1998 yıllarında ise Target Gıda A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmıştı. 

Sinan Akdemir, 1982 yılından 2003 yılına kadar Tamek Gıda Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü, 2003-2004 yılları arasında ise Yıldız Holding Yönetim Koordinatörlüğü görevini yürüttü. Akdemir, İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olmaya hazırlanan Torium’un yönetim çalışmalarından sorumlu olacak.  

Feyza Acar, Korupark’ın başında

Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi Korupark AVM’nin Müdürlüğü’ne ise 9 yıldır Torunlar Grubu bünyesinde görev yapan Feyza Acar atandı. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Dış Ticaret Bölümü mezunu olan Acar, son olarak Korupark AVM İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Sektörde 11 yılı geride bırakan Acar, perakende ve alışveriş merkezi alanında birçok konferans ve seminere katıldı. Acar, AMPD & ICSC Uluslararası Mesleki Gelişim Okulu’nun 2 sınıfını tamamladı. AMPD İnceleme-Study Tour komitesi üyesi olan Acar, evli ve bir çocuk annesi.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/torunlar-gyo-yeni-isimlerle-kadrosunu-guclendiriyor_81654.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!