Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tosyalı Holding Başbakan Erdoğan'a Verdiği Sözü Unutmadı

Fuat Tosyalı, 6 Şubat 2010 tarihinde Tosçelik Osmaniye Yassı ve Yapısal Çelik Üretim Tesisleri’nin açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği Kapalı Spor Salonu ve Sosyal Bilimler Lisesi sözü için düğmeye bastı. 24 Mart 2010 tarihinde Osmaniye Valiliği’ndeki protokol imza töreni, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah ve Tosyalı Holding Yönetim

yapi.com.tr
Tosyalı Holding Başbakan Erdoğan'a Verdiği Sözü Unutmadı

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, 6 Şubat 2010 tarihinde Tosçelik Osmaniye Yassı ve Yapısal Çelik Üretim Tesisleri’nin açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği kapalı spor salonu ve sosyal bilimler lisesi sözü için düğmeye bastı. 24 Mart 2010 tarihinde Osmaniye Valiliği’ndeki protokol imza töreni, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’nın katılımıyla gerçekleşti.

Osmaniye’de Fakıuşağı Eğitim Kampüsü bölgesinde yaklaşık 3 milyon TL tutarında yatırımla inşa edilecek olan Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi,  toplam 4 bin 813 m2 inşaat alanına sahip olacak. 24 öğrenci kapasiteli 16 adet dersliğinde toplam 384 öğrencinin öğrenim görebileceği lisede, 8 adet laboratuar, sergi salonu, kütüphane ve kapalı spor salonu bulunacak. Fakıuşağı Eğitim Kampüsü bölgesinin yanında inşa edilecek Tosyalı Kapalı Spor Salonu ise 8.000 metrekare kapalı alanla 2.000 seyirci kapasitesine sahip olacak. 5 milyon TL tutarında yatırımla inşa edilecek olan spor salonunda basketbol, voleybol ve hentbol sahalarının yanısıra fitness salonu ve sosyal faaliyetler için çok amaçlı salonlar bulunacak.


 
Fuat Tosyalı, imza töreninde, "Bu topraklardan aldığımızı yine bu topraklara verme bilincinde olan bir şirket olarak, toplumsal alanda ve eğitim alanındaki projelerimize ara vermeden devam ediyoruz" dedi.

Tosyalı Holding’in Osmaniye’de planladığı projeler dışında devam eden ve tamamlanan projeleri arasında Tosçelik Fen Lisesi, Şerif Tosyalı Sağlık Merkezi ve Sevgi Evleri bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tosyali-holding-basbakan-erdogana-verdigi-sozu-unutmadi_77982.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!