Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

TTK İhaleyle Maden Kuyusunu Derinleştirecek

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü'ne bağlı 1 Nolu Kuyu'nun ihaleyle derinleştirme işi ve tesisi yaptırılacak.

yapi.com.tr / AA
TTK İhaleyle Maden Kuyusunu Derinleştirecek

Kömür üretiminde kullanılan Karadon Müessese Müdürlüğü'ndeki 1 Nolu Kuyu'nun eksi 420 kodundan eksi 780 koduna yapılacak derinleştirme ve bazı kodları kapsayan tesis işlerine yönelik ihaleye ilişkin teklifler, 30 Eylül Çarşamba gününe kadar kabul edilecek.

İhale şartnamesine göre, kazı işlemleri esnasında ani gaz püskürmesi, fay ve jeolojik süreksizlik, yüksek arazi basıncı gibi nedenlerle sahanın geçilemediği durumlarda, yüklenici tüm önlemleri alarak ve idare tarafından verilecek talimatlara uyarak ilerleme işlemlerini sürdürecek.

Yüklenici, aşırı dozda patlayıcı kullanımı nedeniyle istenilen kazı kesitinin üzerinde meydana gelecek açıklığın ve çatlakların oluşmasını engellemek açısından her türlü önlemi alacak.

Yeraltı ve üstünde kurulu bulunan imalat ve teçhizata her türlü dizayn, malzeme ve işçilik hatalarına karşı en az 2 yıl garanti verilecek.

Yüklenici en az 10 yıllık yedek malzeme ve servis hizmetini karşılayacak, tesisi devreye aldıktan sonra da en az 10 yıllık bakım sözleşmesi yapmayı taahhüt edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ttk-ihaleyle-maden-kuyusunu-derinlestirecek_133212.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!