Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tüketici Geri Bildirimleriyle Lounge 2'ye İlham Verdi

Eroğlu, Halkalı’da satışları halen devam etmekte olan İstanbul Lounge projesinden sonra bölgedeki yeni projesi İstanbul Lounge 2’ye start verdi. Yatay süreklilik konseptini devam ettirildiği İstanbul Lounge 2 projesinin tanıtımı bugün (2 Mart 2011 Çarşamba) düzenlenen basın toplantısı ile yapıldı.

yapi.com.tr
Tüketici Geri Bildirimleriyle Lounge 2'ye İlham Verdi

Eroğlu, Halkalı’da satışları halen devam etmekte olan İstanbul Lounge projesinden sonra bölgedeki yeni projesi İstanbul Lounge 2’ye start verdi. Yatay süreklilik konseptini devam ettirildiği İstanbul Lounge 2 projesinin tanıtımı bugün (2 Mart 2011 Çarşamba) düzenlenen basın toplantısı ile yapıldı.

Toplantıda konuşan Eroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Eroğlu Yapı’nın genç bir şirket olduğunu belirtti. 5 ayda 3. projelerini lanse ettiklerini belirten Eroğlu, Haziran ayına kadar Florya, Merter ve Bursa’daki projeleri lanse edeceklerini ifade etti. Yapımını planladıkları 10 projenin 8 tanesine başladıklarını aktaran Eroğlu, 2010 yılından itibaren toplamda 2,5 milyar liralık projeleri hayata geçirmeye başladıklarını söyledi.

Markalaşmaya önem verdiklerini anlatan Eroğlu, Lounge'ı bir marka yapmayı hedeflediklerini söyledi. Eroğlu, bütün projelerinin Lounge olmayacağını ancak yatay düzeyde, yeşil alanı bol Türkiye'nin, dünyanın başka yerlerinde aynı konseptle yaptıkları projelerde ‘Lounge’ markasını kullanacaklarını aktardı.Eroğlu Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, İstanbul Lounge müşterilerinden aldıkları geri bildirimlerin kendilerine ilham verdiğini belirtti. Pazar araştırmalarının yanı sıra müşterilerle yüz yüze görüşmeler de gerçekleştirdiklerini ifade eden Kızılsencer, bir marka yaratma hedefinde olduklarının altını çizerek Lounge 2’yi tüketicinin sesini dinleyerek kendilerine gelen talepler çerçevesinde şekillendirdiklerini ifade etti.

Eroğlu Tasarım ve Teknik Direktörü Ruşen Görgülü Taşpınar ise son dönemde Temapark projesi ile Halkalı’nın çok geliştiğini söyledi. Projenin, eğitim kurumlarına komşu olduğunu ve toplu taşıma yakın bir alanda yer aldığını aktaran Taşpınar ayrıca Lounge 2’nin yapım sisteminde esnek yaklaşımlar benimsediklerini de ifade etti. Bu anlamda tünel kalıp yerine konvansiyonel sistemler kullanıldığını belirten Taşpınar, proje hakkında detaylı bilgi verdi.

Satışlarına bugün başlanacak olan Lounge 2 projesini Lounge’dan ayıran temel özellik ise 1800 metrekare büyüklüğünde ticaret merkezi. Söz konusu fonksiyonun proje kapsamına alınması da yine müşterilerden gelen fikir ve talepler ışığında kararlaştırılmış. Yine Lounge 2 projesinde, Lounge’dan farklı olarak stüdyo daire (1+1) yer verilmiş. Halkalı bölgesinde ciddi bir üniversite sürecinin başlaması, Aydın ve Marmara üniversitelerinin kampüslerini getirmesiyle ciddi bir stüdyo ve 1+1 daire talebi olacağını öngören ekip, projenin 24 ayda teslim edileceğini belirtti.

İstanbul Lounge 2 Projesinin görselleri için ilerleyiniz.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |   8  |   9  |   10
ETİKETLER: firma proje kent
http://www.yapi.com.tr/haberler/tuketici-geri-bildirimleriyle-lounge-2ye-ilham-verdi_86068.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!