Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tulip Gayrimenkul MIPIM'le Dünya Arenasında

Tulip Gayrimenkul, İstanbul’daki projeleriyle Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen ve 19 Mart'ta sona erecek olan gayrimenkul fuarı MIPIM'de. Dünya genelinde dev gayrimenkul geliştirme firmalarının, yatırımcı firmaların ve bankacıların buluşma noktası olan fuarda Tulip Gayrimenkul, Türk holünde ünlü mimar Ken Yeang imzalı TulipTurkuaz ve

yapi.com.tr
Tulip Gayrimenkul MIPIM'le Dünya Arenasında

Tulip Gayrimenkul, İstanbul’daki projeleriyle Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen ve 19 Mart'ta sona erecek olan gayrimenkul fuarı MIPIM'de. Dünya genelinde dev gayrimenkul geliştirme firmalarının, yatırımcı firmaların ve bankacıların buluşma noktası olan fuarda Tulip Gayrimenkul, Türk holünde ünlü mimar Ken Yeang imzalı TulipTurkuaz ve TulipTowers projelerinin yanında Esenyurt’ta projelendirdiği Tulip360 projesini tanıtıyor. 

Dünyada 20 binden fazla gayrimenkul geliştirme firmasını, yatırımcıları ve finans kuruluşlarını bir araya getirebilen tek organizasyon olarak kabul edilen MIPIM Fuarı,  2010’da da gayrimenkul firmalarının en son geliştirdikleri projelere sahne oluyor. Hollanda merkezli Van Herk ve Panagro Grup ortaklığındaki Tulip Gayrimenkul bu yıl ilk defa katıldığı fuarda, 2009 Mayıs ayında satışa çıkan TulipTurkuaz’ın yanında 2010’da yapımına başladığı TulipTowers ve Tulip360 projelerini de sergileme fırsatı yakalıyor. 

Türkiye’de gerçekleştirdiği projeler dışında Abu Dabi, Tahran ve St. Petersburg’da da konut projeleri geliştirmek için çalışmalar yürüten Tulip Gayrimenkul’ün İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, “Güçlü ortaklık yapımızla, Türkiye dışında komşu ülkelerde de projeler geliştirmeyi hedefleyen ve bunun için çalışmalara başlayan bir firma olarak MIPIM fuarında yer almak bizim için önemli bir fırsat” dedi. Fuarın kendileri ve Türkiye için çok iyi geçeceğine inandıklarını söyleyen Erten, “Fuarda, her yıl olduğu gibi 2010’da da dünya gayrimenkul sektörünün devleri yarışıyor. Türkiye’nin de bu devler arasındaki yerini rahatlıkla alabilecek düzeye ulaştığına ve çok ciddi projelere imza atıldığına inanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tulip-gayrimenkul-mipimle-dunya-arenasinda_77681.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!