Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tüm Şişli'ye Aynı Hizmet

Saadet Partisi'nin İstanbul'daki tek kadın adayı İlknur Karaaslan, Şişli'yi kadınlarla birlikte ayağa kaldırma arzusunda.

Akşam Gazetesi
Tüm Şişli'ye Aynı Hizmet

Saadet Partisi'nin İstanbul'daki tek kadın adayı İlknur Karaaslan, Şişli'yi kadınlarla birlikte ayağa kaldırma arzusunda. Ambalaj sektöründe değişik firmalarda yöneticilik yapan Karaaslan, "Şişli'deki kadınların sorunlarını çok iyi biliyorum. Kendi işini kurmak isteyen kadınlara  para, eğitim, danışmanlık ve motivasyon hizmeti vereceğim. Şişli'nin Girişimci Kadınları projemizle her zaman onların yanında olacağız" diyor.

Karaaslan'a göre Şişli marka olmalı. Güvenlik, trafik, görüntü, ses ve çevre kirliliği sona ermeli. SP'li adayın hedefi şöyle: "Türkiye'nin tanıdığı bir başkan değil, dünyanın tanıdığı bir Şişli için çalışacağım. Türkiye'nin 'en borçlu belediyesi' yaftasından Şişli'yi kurtaracağız. Başıboş köpeklerin, farelerin kol gezdiği mahallelerde ıslah çalışmalarını yapacağız. İmar ve iskan problemleri nedeni ile çarpık gelişen mahallelerimizde, tapu sorunlarını çözeceğiz. Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerden oluşur. Bu bilinçle sağlık kurumlarını daha etkin hale getireceğiz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/tum-sisliye-ayni-hizmet_67495.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!