Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Türk Ytong ve Alsecco "Hazır Sıva" Üretecek

Sektörün önde gelen inşaat malzemesi üreticileri Alsecco GmbH ve Türk Ytong, ortak bir sıva şirketi kurarak, Türkiye Sıva Malzemeleri sektörüne gi

yapitr.com
Türk Ytong ve Alsecco "Hazır Sıva" Üretecek

b>Sektörün önde gelen inşaat malzemesi üreticileri Alsecco GmbH ve Türk Ytong, ortak bir sıva şirketi kurarak, Türkiye Sıva Malzemeleri sektörüne girdi.

Türk Ytong Sanayi A.Ş. ile Alman Cephe Kaplama Malzemeleri üreticisi Alsecco GmbH arasında yapılan ortaklık anlaşması çerçevesinde Alsecco Sıva Malzemeleri Satış Ltd. Şti. (ASMS) 01 Nisan 2004 tarihi itibarı ile kuruldu.

% 75 Türk Ytong % 25 Alsecco GmbH ortaklığı ile kurulan ASMS Ltd. Şti'nin Ortaklar Kuruluna; Türk Ytong adına F.Fethi Hinginar ve Nükhet Demiren, Alsecco GmbH adına da Günter Vogels tayin edildi.

Türk Ytong Sanayi A.Ş. Pazarlama Müdürü İnş. Müh. Kadir ERTORUN, 01 Nisan 2004 tarihinden itibaren "ASMS Ltd.Şti. Genel Müdürlüğü" görevine tayin edildi.

ASMS Ltd.Şti.; Türk Ytong Sanayi A.Ş. tarafından Pendik fabrikasında üretilecek olan "Alsecco Hazır Sıva" ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

"Mineral Esaslı ve ısı yalıtım değeri yüksek Duvar Malzemeleri" için özel olarak üretilen Alsecco Hafif Dış Cephe Sıvası ED1, onaylanmış yüksek ürün kalitesi ile hızlı ve ekonomik uygulama garantisi sunuyor.

Farklı üretim prosesi ve içeriği ile sektöründe önemli bir boşluğu dolduracak olan "Alsecco Hazır Sıva" ürünleri ülkemiz yapılaşmasında kaliteli ve çevreye duyarlı yapıların oluşmasında büyük katkı sağlayacaktır.

Mayıs ayında satışına başlanacak olan "Alsecco Hazır Sıva" ürünleri 05 - 09 Mayıs 2004 tarihlerinde düzenlenecek olan Yapı 2004 - İstanbul Fuarı'nda, Türk Ytong standında sektöre tanıtılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-ytong-ve-alsecco-hazir-siva-uretecek_10956.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!