Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Türk Ytong'a “Sanayide Enerji Verimliliği” Ödülü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Türkiye’deki sanayi kuruluşları arasında düzenlenen Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması’na k

yapitr.com
Türk Ytong'a “Sanayide Enerji Verimliliği” Ödülü

b>Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Türkiye’deki sanayi kuruluşları arasında düzenlenen Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması’na katılan Türk Ytong Sanayi A.Ş., “Ytong’da Enerji Tasarrufu Çalışmaları” konulu projesi ile Jüri Teşvik Ödülü aldı.

Ytong’un ödülünü Pendik Fabrika Müdürü Murat SÜMER, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Hilmi GÜLER’in elinden aldı. Ödül töreninin ardından yapılan oturumda Murat SÜMER projeyi tanıtan bir de sunum yaptı.

Yüksek ısı yalıtımı ile sağladığı enerji tasarrufu, hafiliği ile yapıya kazandırdığı ilave deprem güvencesi ve diğer üstün özellikleri ile Kaliteli Yapı ve Yapılaşma için Türk İnşaat Sektörüne hizmet veren Ytong, 2003 yılında 40. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor.

Etkinlikler kapsamında, 23 - 24 Ocak tarihleri arasında, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen sergiye GÜB, Türk Ytong, Antalya ve Güneydoğu Ytong Sanayi A.Ş. şirketleri bir stand ile katıldı.

Standda Gazbeton Yapı Malzeme ve Elemanları ürün çeşitleri, kullanım alanları ve avantajları, sağladığı enerji tasarrufu ve Ytong ile ilgili bilgiler inşaat sektörü ilgililerine tanıtıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Hilmi GÜLER standı ziyaret ederek, Gazbeton Yapı Malzeme ve Elemanları hakkında bilgi aldı.

Ayrıca etkinliğin konferans bölümünde, Dr. Dieter HUMS (Ytong Holding AG-Almanya) ve Nuri ERTOKAT’ın (GÜB Yönetim Kurulu Üyesi) birlikte hazırladıkları“Binalarda Enerji Verimliliği ve AB Ülkelerinde Yapılan Yeni Çalışmalar” konulu tebliğ, GÜB adına Nuri ERTOKAT tarafından sunuldu.ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-ytonga-sanayide-enerji-verimliligi-odulu_3159.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!