Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Türk Ytong’da Görev Değişikliği

Türk Ytong’da, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Tolga Öztoprak getirildi. 2006 yılından bu yana Türk Ytong’da Merkez Satış Müdürü ve Ürün Müdürü olarak görev yapan Öztoprak, 1 Mayıs 2012 tarihinden itibaren yeni görevine atandı.

yapi.com.tr
Türk Ytong’da Görev Değişikliği

Türk Ytong’da, 'Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı' görevine Tolga Öztoprak getirildi. 2006 yılından bu yana Türk Ytong’da 'Merkez Satış Müdürü' ve 'Ürün Müdürü' olarak görev yapan Öztoprak, 1 Mayıs 2012 tarihinden itibaren yeni görevine atandı.

1973 yılında Ankara’da doğan Tolga Öztoprak, TED Ankara Koleji ve sonrasında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. 1995-2001 yılları arasında İsveç ve Finlandiya menşeli şirketlerde yapı malzemelerinin satış ve pazarlaması alanında görev alan Öztoprak, 2003’te La Salle Üniversitesi’nde Pazarlama uzmanlık dalı ile MBA eğitimini tamamlayarak, Connecticut’daki United Concrete Products şirketinde Ürün Satış ve Pazarlama Müdürü olarak 3 yıl görev yaptı.

Amerika’da Yetkin Mühendislik Lisansı için gerekli EIT sertifikasına sahip olan Öztoprak, Avrupa Gazbeton Üreticileri Birliği’nin (EAACA) Enerji Çalışma Grubu, İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (İMSAD) 'Çevre ve Sürdürülebilirlik' ve 'Yapı Güvenliği ve Deprem' komiteleri, Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER) 'Yangın Güvenliği' komitelerinde de görev alıyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-ytongda-gorev-degisikligi_91862.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!