Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TÜRKŞEKER, En Değerli Arazilerini Satıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ (TÜRKŞEKER) Genel Müdürlüğü, özelleştirmeye hazırlık amacıyla, en çok gelir beklediği Sarmısaklı Tarım İşletmesi arazi

Dünyab>Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ (TÜRKŞEKER) Genel Müdürlüğü, özelleştirmeye hazırlık amacıyla, en çok gelir beklediği Sarmısaklı Tarım İşletmesi arazisi ve mütemmimleri ile Ankara Şeker Fabrikası'nın çiftlik arazisi ve mütemmimlerini satmak üzere ihale açtı.
Mülkiyeti genel müdürlüğe ait Kırklareli ili Lüleburgaz ve Babaeski ilçeleri sınırları içinde bulunan Sarmısaklı Tarım İşletmesi arazisinin tamamı ile Ankara ili Etimesgut ilçesi sınırlarındaki Ankara Şeker Fabrikası çiftlik arazisinin yaklaşık bin 600 dönümlük bölümü, mütemmimleri ile birlikte satılacak.

İhale, 23 Aralık 2003'te, saat 14.30'da TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü binasında, "kapalı teklif usulü" ile yapılacak. İhaleye katılmak isteyenler teknik şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektuplarını ihale günü saat 14.00'e kadar genel müdürlük haberleşme ve arşiv müdürlüğüne verecekler.

Söz konusu ihalenin teknik şartnamesi ise genel müdürlük pazarlama ve satış dairesi başkanlığı ile Sarmısaklı Tarım İşletmesi, Ankara Şeker Fabrikası Müdürlüğü ile İstanbul Alım Satım Bölge Müdürlüğü'nden 100 milyon lira bedel karşılığında temin edilebilecek veya, buralarda bedelsiz olarak incelenebilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turkseker-en-degerli-arazilerini-satiyor_7710.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!