Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı' nda Yeni Salon

Uluslararası YAPI 2004 İstanbul Fuarı'na gelen yoğun talep üzerine,daha fazla sayıda firmaya sergileme imkanı tanımak amacıyla prefabrik ek bir sal

Yapı-Endüstri Merkezi
Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı' nda Yeni Salon

b>Uluslararası YAPI 2004 İstanbul Fuarı'na gelen yoğun talep üzerine,daha fazla sayıda firmaya sergileme imkanı tanımak amacıyla prefabrik ek bir salon oluşturulmasına karar verilmiştir.
2003 yılında 529 firmayı ve 71.737 ziyaretçiyi ağırlayan Uluslararası YAPI İstanbul Fuarı, çelik taşıyıcılı membran prefabrik sistem ile oluşturulacak 8. Salon'da 2.500 m² brüt alanda yaklaşık 60 firmaya daha Türkiye'nin en büyük yapı malzemeleri fuarına katılma imkanı yaratacaktır. KOSGEB destekli firmaların da yer alabileceği 8. Salon, yapıda kullanılan tüm malzemelere ev sahipliği yapacaktır.

Türk yapı sektörünün en büyük buluşması olan ve artık kabına sığmayan, 600 katılımcı firma ve 75.000 ziyaretçi ile gerçekleşmesi beklenen Uluslararası YAPI 2004 İstanbul Fuarı her geçen gün artan yerli ve yabancı katılımcısı ve ziyaretçisiyle, yapı malzemesi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar için en geniş ve en etkili tanıtım imkanını yaratmaktadır.

Uluslararası YAPI 2003 İstanbul Fuarı ile ilgili (0212) 2193939 numaralı telefondan veya "www.yem.net/fuarlar" adresinden daha geniş bilgi edinilebilmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/uluslararasi-yapi-2004-istanbul-fuari-nda-yeni-salon_9026.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!