Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı UFI Üyesi

Uluslararası YAPI İstanbul Fuarı, merkezi Paris'te Uluslararası Fuarlar Birliği (UNION des FOIRES INTERNATIONALES - UFI) tarafından tam üyeliğe

Yapı-Endüstri Merkezi
Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı UFI Üyesi

b>Uluslararası YAPI İstanbul Fuarı, merkezi Paris'te Uluslararası Fuarlar Birliği (UNION des FOIRES INTERNATIONALES - UFI) tarafından tam üyeliğe kabul edildi.

UFI, 22 Mart 2004 tarihinde Budapeşte'de gerçekleşen genel kurul toplantısında Uluslararası YAPI İstanbul Fuarı'nın birliğe tam üye olarak kabul edilmesini kararlaştırdı. UFI genel kurulu, Uluslararası YAPI İstanbul Fuarı'nın potansiyeli, uluslararası alandaki tanınırlığı, ziyaretçi ve katılımcılara verilen hizmet kalitesi gibi değerler çerçevesinde üyeliğe kabul etmiştir.

1925 yılında kurulan UFI, 2003 yılı itibariyle, tüm dünyada 74 ülkede 154 şehirde 248 üyeye sahip. Fuar organizatörlerinin ve fuar alanı sahibi/işletmecisi kuruluşların üye olabildikleri UFI, saygın bir örgüt olarak üyelerinin fuarlarını ticaret hayatına duyurmak, sektöre eğitim ve araştırma desteği vermek, yerel ve uluslararası toplantılar ile fuar organizasyonlarının iyileştirilmesine yönelik toplantılar düzenlemek gibi amaçlara sahip.

http://www.yapi.com.tr/haberler/uluslararasi-yapi-istanbul-fuari-ufi-uyesi_10313.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!