Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Üniversite Öğrencilerinin Bitirme Projeleri Unilever'den

Unilever Türkiye Lojistik departmanı, üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle yeni bir projeye başlıyor. Sabancı, Bilkent, ODTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi’yle yapılacak çalışma sonucunda Unilever lojistik profesyonelleri, endüstri mühendisliği öğrencileri ve akademisyenleri bir araya gelecek. Çalışma süreci, öğrencilerin bitirme projelerini

yapi.com.tr



IMG border=0 hspace=0 alt="" vspace=5 align=absBottom src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2009\sektorel\74522_unilever.jpg">

Unilever Türkiye Lojistik departmanı, üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle yeni bir projeye başlıyor. Sabancı, Bilkent, ODTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi’yle yapılacak çalışma sonucunda Unilever lojistik profesyonelleri, endüstri mühendisliği öğrencileri ve akademisyenleri bir araya gelecek. Çalışma süreci, öğrencilerin bitirme projelerini içerecek.

Proje kapsamında Bilkent, Boğaziçi, Orta Doğu Teknik ve Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencilerinden oluşan birer grup, yıl boyunca bir çatı altında talep planlama, müşteri servisi, depolama-dağıtım ve sürdürülebilirlilik alanlarında dört farklı proje yürütecek. Projeler birbirleriyle de ilişkide olup, grupların farklı bakış açılarını yansıtmalarına imkân sağlayacak.

Yakın zamanda aynı yolları geçerek Unilever ailesine katılmış olan yönetici adaylarının (management trainee’lerin) danışmanlığında çalışacak olan gruplar, yıl boyunca diğer üniversite grupları ve akademisyenlerle de bir araya gelecek. Proje boyunca hem kendileri için hazırlanmış eğitimlere dahil olacaklar, hem de Unilever’in farklı departmanlarını tanıma ve yöneticileriyle tanışma fırsatı yakalayacaklar.

Öğrenciler projelerini tamamlarken, sadece işin bir parçası olmayacak, diğer üniversite akademisyenleri ve öğrencileriyle de bir araya gelmiş olacaklar. Böylece henüz işe başlamadan tüm iş süreçlerinin içinde olarak, farklı kişilerle çalışma fırsatı bulacaklar ve aynı amaç doğrultusunda çalışma fırsatı yakalayacaklar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/universite-ogrencilerinin-bitirme-projeleri-unileverden_74522.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!