Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ünlü İtalyan Mobilyacısı Calligaris 1 Günde 5 Mağaza Açtı

Doksan yıla yaklaşan tecrübesiyle form ve fonksiyon prensiplerini birincil tutarak her geçen gün daha da gelişen ürün gamını dünyada 90’dan fazla ülkede beğeniye sunan Calligaris, estetik ve yenilikçi tasarımlarıyla Türkiye’deki evlere de değer katıyor.

yapi.com.tr
Ünlü İtalyan Mobilyacısı Calligaris 1 Günde 5 Mağaza Açtı

Türkiyede 2000'li yıllara kadar sınırlı olarak dağıtılan Calligaris, 2011 ortasından bu yana Xuma Design’ın üstlendiği ülke distribütörlüğü ile İstanbul'da Etiler, Masko, Modoko, Kalamış ve Florya,  Antalya da bir tane olmak üzere 6 monobrand mağazada masa-sandalyeden oturma gruplarına, yatak odalarında aydınlatmaya kadar uzanan geniş ürün gruplarıyla tüketicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Özellikle 2008 yılından bu yana marka değerini artırma yönünde konumlandırma çalışmalarına ağırlık veren firma, direk tüketiciye giden monobrand mağazacılık ve shop in shop konseptini benimsedi. 2012 yılından Fransa, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de önemli projelerine imza atan Calligaris, tüm dünya ülkelerinde yeni mağazalar açmaya ve uluslar arası arenadaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

1 Günde 5 Mağaza

24 Kasım Cumartesi günü İstanbul'da 5 mağaza açan firma, 6. mağazasını da aynı gün Antalya'da açtı. Açılış Calligaris firmasının Başkanı  Alessandro Calligaris, Turkiye Yönetici Ortakları Atilla Okumuş ve Selçuk Ertekin ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta söz alan Calligaris Türkiye Yönetici Ortağı Atilla Okumuş, ürünlerinin  80 ila 10.000 euro fiyat aralığında bulunduğunu, marka olarak orta ve üstü gelir grubuna hitap ettiklerini belirtti.  Şangay, Miami, New York, Lion, Dubai ve Etiler mağazalarındaki en çok satılan ürünün aynı olduğunu ifade eden Okumuş, mağazaların 250 ila 600 metrekare büyüklüğünde olacağını, bayilik açmak için franchise bedeli almayacaklarını ekledi. 

Stil Sahibi Kullanıcılar Calligaris'i Tercih Ediyor

90 Ülkede faaliyet gösteren  ve Türkiye’de önümüzdeki dönem içinde 40 Milyon Tl ciroya ulaşmayı hedefleyen Calligaris’in müşterileri arasında First Lady, Bruce Willis gibi ünlü isimler de yer alıyor. Evlerini en yeni renk, malzeme ve stilleri karıştırarak özgürce döşemek isteyen stil sahibi herkese hitap eden Calligaris’in tüm ürünleri, aynı zamanda Ferrari’nin de tasarımcısı olan Pininfarina gibi ünlü İtalyan tasarımcıların imzasını taşıyor.

Doksan yıla yaklaşan tecrübesiyle form ve fonksiyon prensiplerini birincil tutarak her geçen gün daha da gelişen ürün gamını dünyada 90’dan fazla ülkede beğeniye sunan Calligaris, estetik ve yenilikçi tasarımlarıyla artık Türkiye’deki evlere de değer katıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/unlu-italyan-mobilyacisi-calligaris-1-gunde-5-magaza-acti_103157.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!