Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vaillant Faturanın Yarısını Ödüyor

Vaillant, ilk kez kombi alanların doğalgaz abonelik bedelini kendisi ödüyor. Kombisini değiştirenlerin ise peş peşe gelen iki faturasının yarısını ödüyor. Vaillant ve Koçfinans işbirliği ile hayata geçirilen ve 31 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyada iki ay taksit erteleme ve peşin fiyatına altı taksit avantajı da bulunuyor.

Radikal Gazetesi
Vaillant Faturanın Yarısını Ödüyor

Vaillant, ilk kez kombi alanların doğalgaz abonelik bedelini kendisi ödüyor. Kombisini değiştirenlerin ise peş peşe gelen iki faturasının yarısını ödüyor. Vaillant ve Koçfinans işbirliği ile hayata geçirilen ve 31 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyada iki ay taksit erteleme ve peşin fiyatına altı taksit avantajı da bulunuyor. Geleceğin teknolojisini evlere taşıyan Vaillant’ın yeni jenerasyon kombi cihazları Vaillant atmoTEC/turboTEC Pro ve Plus ve Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombiler şık görünümü ve kullanıcısına sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor.

Vaillant, sistem çözümlerine yönelik dünyadaki yeni uygulamaları yetkili satıcıları yoluyla tüketicilerine ulaştırıyor. Yüzde 100 tüketici memnuniyetini sağlamayı amaç edinen Vaillant, tüketicisinin istek ve sorunlarını maksimum düzeyde karşılamayı hedefliyor. Dünya ve Avrupa kombi pazarında lider Vaillant’ın, gerekli tüm donanıma ve yedek parça stokuna sahip, TSE belgeli mobil Vaillant servisi, tüketicilerine tam zamanında ve yeterli hizmet veriyor.

Yeni kombilerde verimlilik ön planda

Daha öncekilere göre yüzde 30 küçük hacim, yüksek verim, sıcak su konforu, akıllı eBUS sistemi, A sınıfı enerji kullanımıyla ev konforunun yeni küçük devi Vaillant ecoTEC Plus yoğuşmalı kombiler Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satılmaya başladı. Yeni jenerasyon Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombiler,  şık görünümü ve sağladığı tasarrufla ön plana çıkarken daha da küçülen ebadıyla her tür mekâna kolayca monte edilebiliyor. Atık gaz kollektör entegreli paslanmaz çelik yoğuşmalı ısı eşanjörü ile tam ön karışımlı premix yanma tekniğini kullanarak yüzde 106 yüksek verim elde ediliyor.

Hermetik ve bacalı modellerde, 17 bin, 20 bin, 24 bin ve 31 bin kcal/h kapasitelerde üretilen kombilerin ön panelinde yer alan dijital ekran sayesinde, sıcaklık ve basınç değerleri takip edilebiliyor. Üç parçalı gövde kapağı montaj ve bakım kolaylığı sağlıyor.

Ayrıca bu kombiler, yüzde 35-100 arasında kademesiz modülasyon ve otomatik devir ayarlı pompa kumandasıyla yüksek verim, sessiz çalışma ve tasarruflu kullanım imkânı sunuyor.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-faturanin-yarisini-oduyor_66598.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!