Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Vaillant Geleceğin Mühendislerine Yeni Nesil İklimlendirme Teknolojilerini Anlattı

VVS5 ürün gamı ile Merkezi Soğutma Sistemleri (VRF) pazarındaki ürün gamını genişleten Vaillant Türkiye, Temel Soğutma Metodolojisi ve Ticari Klima Sistemleri ile ilgili teknolojik gelişmeleri İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerine anlattı.

yapi.com.tr
1 Vaillant Geleceğin Mühendislerine Yeni Nesil İklimlendirme Teknolojilerini Anlattı

Vaillant, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Merkezi Soğutma Sistemleri’ndeki (VRF) son gelişmeleri anlattı. İstanbul Kültür Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi programı tarafından düzenlenen etkinlikte “İklimlendirme Sistemlerinin Gelişimi ve VRF Sistemleri” başlığı altında sunum yapan Vaillant Türkiye Proje Müdürü Kemal Özlü, kentsel dönüşümle birlikte Türk inşaat sektöründe yaşanan hareketlilik sonucu VRF sistemlerinin öneminin arttığını söyledi.

Sunumunda tarihte uygulanan ilk iklimlendirme çalışmaları, ev klimasının icadı ve gelişiminin yanısıra mono split klimalar, multi split klimalar ile VRF sistemi ve ürün gamı hakkında bilgi veren Kemal Özlü şöyle konuştu: “VRF sistemlerde dış ünite üzerinde basınçlandırılan soğutucu gaz, akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç üniteye gönderiliyor ve birden çok oda iklimlendiriliyor. İklimlendirilmesi gereken bölge için gereken soğutucu, akışkanın iç ünite üzerinde bulunan genleşme valfleri ile ihtiyaç duyulan debide iç üniteye sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanıyor.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-gelecegin-muhendislerine-yeni-nesil-iklimlendirme-teknolojilerini-anlatti-_168624.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Tüm bilim dallarında ve özellikle inşaat ve yapı mühendislikler ile ilgili tüm dallarda güncel olmak ve güncel bilimlere sahip olmak insanların geleceğini garantiye almaktır. Saygılar. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!