Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Vaillant İş Ortakları ile Bir Araya Geldi

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıları ile birlikte, ‘Vaillant ile Gelecek Yolunda” mottosuyla düzenlenen toplantısında 2018 yılı değerlendirilirken, 2019 yılının planları da paylaşıldı.

yapi.com.tr
Vaillant İş Ortakları ile Bir Araya Geldi

Isıtma sektöründe yer alan Vaillant Türkiye’nin tüm yetkili satıcıları gelenekselleşen ‘Aile Toplantısı’ için 4-6 Şubat tarihleri arasında Kıbrıs’ta bir araya geldi. Vaillant Türkiye’nin gelecek hedeflerini paylaşmak üzere düzenlenen toplantıya 200 yetkili satıcı katıldı. Vaillant Türkiye’nin yöneticileri 2018 yılını değerlendirip, markanın 2019 vizyonunu açıkladılar. 

Toplantının açılışında konuşan Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirtti. Vaillant Group Türkiye’nin ürünleriyle 2019 yılında da büyümeye devam edeceğini belirten Avdel, “Hedefimiz ERP süreci sonrasında kombi pazarında elde ettiğimiz liderliği sürdürmek ve diğer ürün gruplarında da pazar payımızı artırmak.

Türkiye’nin geçtiğimiz yıl ERP dönüşümünü gerçekleştirdiğini hatırlatan Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Vaillant Türkiye olarak 2015 yılından bu yana ERP’ye hazırlanıyoruz. Oyunun kurallarının yeniden belirlendiği ve Türkiye açısından zorlu geçen 2018 yılında da sektörün öncü firmalarından biri olarak başarılarla dolu bir dönemi geride bıraktık ve 2019’a moralli bir başlangıç yaptık” dedi.

Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır ise Konda Araştırma ve Danışmanlık tarafından Vaillant Türkiye için özel olarak gerçekleştirilen, “Makro Ekonomik Verilere ve Isıtma Sektörüne Genel Bakış” araştırmasının sonuçlarını yetkili satıcılar ile paylaştı. Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin de Vaillant Türkiye’nin dijitalleşme çalışmaları ve yeni ürün grupları hakkında bilgiler verdi. Bumin 2019’da birçok yeni ürünü piyasaya çıkaracaklarının bilgisini verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-is-ortaklari-ile-bir-araya-geldi-_171096.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!