Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vaillant Personel Toplantısı Yapıldı

Vaillant yönetiminin katılımıyla gerçekleşen personel toplantısında, Vaillant’ın geçtiğimiz dönem performansı değerlendirilirken gelecek döneme ilişkin planlar çalışanlarla paylaşıldı.

yapi.com.tr
Vaillant Personel Toplantısı Yapıldı

aillant yönetiminin katılımıyla gerçekleşen personel toplantısında, Vaillant’ın geçtiğimiz dönem performansı değerlendirilirken gelecek döneme ilişkin planlar çalışanlarla paylaşıldı.

Kurulduğu yıldan bu yana, kurum kültürü ve ortak bir dil yaratmaya önem veren Vaillant Türkiye, bu amaçla düzenlediği toplantılar ile çalışanlarını bilgilendirmeye devam ediyor.

İstanbul Green Park Otel’de, tüm Vaillant personelinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Vaillant Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Levent Taşkın ve Aykut Babila, yaptıkları konuşmada, Vaillant’ın hedefleri ve yatırımları hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Yılın ilk yarsının değerlendirmesinin de yapıldığı toplantıda, gelecek dönem hakkında Vaillant çalışanları bilgilendirildi. Toplantıda ayrıca, piyasaya sunulacak yeni ürünler, Türkiye’de doğalgaz sektörünün genel durumu ve Vaillant Türkiye’nin hedefleri de çalışanlara aktarıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-personel-toplantisi-yapildi_55384.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!