Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Vakıflar’dan Zeytinlik İhalesi

Vakıflar Genel Müdürlüğü İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, toplam 2 bin 338 adet parselden oluşan vakıf zeytinlikleri ile tesislerini kiraya vermek üzer

Ticaret Gazetesiakıflar Genel Müdürlüğü İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, toplam 2 bin 338 adet parselden oluşan vakıf zeytinlikleri ile tesislerini kiraya vermek üzere ihale açtı.

Müdürlük, 2 bin 338 adet parselden oluşan vakıf zeytinlikleri ile kullanılabilir haldeki tesisler, makine ve teçhizatın bakımı ve işletilmesi işini, 31 Aralık 2008 tarihine kadar kiraya verecek.

İhalenin muhammen bedeli aylık 250 milyar, firmalardan alınacak olan geçici teminat bedeli 570 milyar ve ek teminatı ise 3 trilyon 800 milyar lira olarak belirlendi.

İhale, 25 Eylül 2002 tarihinde saat 14.00’de “kapalı teklif usulü” ile İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü hizmet binasında toplanacak komisyon tarafından yapılacak.

Kira ihalesine katılmak isteyenler teknik şartnameyi mesai saatleri içinde bedeli mukabili, İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden temin edebilecekler.

Buna göre teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Komisyon Başkanlığı’na verilecek.

Söz konusu ihalede vakıf zeytinlikleri ve tesisleri sözleşme tarihinden itibaren, aylık 250 milyar lira muhammen bedel üzerinden ihale edilecek.

İhalede oluşacak bedel 31 Aralık 2003 tarihine kadar geçerli olacak, bu bedeli takip eden yıllarda DİE tarafından belirlenen 12 aylık TEFE endeksleri oranına 10 puan eklenmek suretiyle bulunacak kira bedeli ödenecek ve kiraya verilecek.


http://www.yapi.com.tr/haberler/vakiflardan-zeytinlik-ihalesi_1717.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!