Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vefa, Müşterisini 444VEFA Telefon Hattıyla Memnun Edecek

Müşteri memnuniyeti kapsamında 444VEFA telefon hattını hizmete alan Vefa, böylelikle satış sonrası hizmet kalitesini daha da artırmayı, müşterilerin sorunlarını en kısa zamanda çözmeyi hedefliyor

yapi.com.tr
Vefa, Müşterisini 444VEFA Telefon Hattıyla Memnun Edecek

Vefa Prefabrike Yapılar, müşteri memnuniyeti kapsamında web sitesinde 'Müşteri Hizmetleri' sayfasını oluşturarak, 444VEFA telefon hattını hizmete aldı. Vefa, böylelikle satış sonrası hizmet kalitesini daha da artırmayı, müşterilerinin sorunlarını daha hızlı çözmeyi hedefliyor.

Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, satış sonrası müşteri memnuniyetini ölçmek için anket formu gönderdiklerine dikkat çekti. Müşterilerden gelen cevaplanmış formlardaki tüm bilgileri büyük bir hassasiyetle değerlendirdiklerini kaydeden Sağlamkaya, satış sonrası eğer bir memnuniyetsizlik oluşmuş ise bu sorunun giderilmesi konusunda gerekenin en kısa süre içerisinde yapıldığını vurguladı. Sağlamkaya, “Belirtilen sorun sonrası servis gönderilerek problem gideriliyor. Problem giderilene kadar şikayet dosyası kapanmıyor. Bu süreçte edinilen tecrübeler de ürün ve hizmet iyileştirmelerinde dikkate alınıyor” diye konuştu.

Müşterilerin talep ve beklentilerinin geliştirdikleri ürünler ve yürüttükleri AR-GE çalışmalarında dikkate alındığını dile getiren Ali İhsan Sağlamkaya, “Sektörde pek çok ilke imza attık. Bunda dünya çapında yürüttüğümüz araştırmaların yanında müşterilerimizin talep ve beklentilerinin önemli katkıları oldu” diye konuştu. Sağlamkaya, mevcut işlerinin yüzde 70’inin eski müşterilerinin yeni taleplerinden ve onların tavsiyesi ile gelen taleplerden oluştuğuna da dikkat çekti.

AR-GE’ye de büyük önem veriyor

Vefa Prefabrike Yapılar, ürünlerini, özel önem verdiği AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarıyla sürekli destekliyor. Makine donanımında en son teknolojiyi kullanan, üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek ürün kalitesine verdiği önemi ortaya koyan Vefa Prefabrike Yapılar, tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi rekor sayılabilecek sürelerde tamamlayarak sektördeki öncü konumunu sürdürüyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vefa-musterisini-444vefa-telefon-hattiyla-memnun-edecek_89192.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!